Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meggondolhatja magat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meggondolhatja magat szakitas utan?

Figyelt kérdés
Illetve ez mennyire gyakori, es mennyire igaz utana egy ilyen kapcsolat.Es korulbelul mennyi ido utan van az hogy mar elfelejtjuk a masikat akivel hosszu kapcsolatunk volt?Tapasztalatok? Visszafogadtatok az illetot?
2011. máj. 12. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha velem szakít valaki sosem fogadnám vissza, akkor sem ha szeretem. Van annyi büszkeség bennem... de ez kevesekre jellemző szerintem. Nem képesek az emberek gondolkodni. Ha otthagynak akkor ott gond van, abból nem lesz már jó kapcsolat, nincs értelme arra vesztegetni az időt.
2011. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sztív2000 ***** válasza:
Szakítás = felejtsd el.
2011. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy akkor reálisabb visszafogadni, ha ő szakított, aztán meggondolta magát. Még mindig jobb, mint ha te szakítottál és mégis csimpaszkodik rajtad a szakítás után. Az utóbbival szerintem nagyon megalázza magát az ember.
2011. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsóval kell egyetértenem. Nem is egyszer átéltem már ezt, hogy a mostani barátom hirtelen haragból azt mondta, hogy vége. Én pedig beleegyeztem. 1-2 napnál tovább sosem bírta nélkülem... Én nem kerestem, nem foglalkoztam vele direkt, ez ilyenkor jó taktika. Legbelül persze azt kívántam, bárcsak itt lenne és megölelhetném. Összességében több, mint 1 éve vagyunk együtt.
2011. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet az utolsóval, mert sztem egy jó kapcsolatban nem igazán vannak "szünetek" továbbá nem dobálózunk felelőtlenül szavakkal. Ez abszolút a megbízhatatlanság jele. Persze más temperamentumúak vagyunk.

Amúgy nem hiszem h jól működhetne, mert valamelyik félben mindig ott marad egy kis tüske. Vagy benned, h miért is hagyott el, v benne, mert ő meg tudja, h miért. A szakításnak ugyanolyan komolynak kéne lennie, mint az örökkön örökkének, kimondta??? Fejezet vége.

2011. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sztív2000 ***** válasza:
Lassunyuszi szépen megfogalmazta. Egyetértek
2011. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

felmelegített káposzta sosem jó, nem hiába mondják ezt ly sokan.

ha engem dobnak, naná hogy nem kezdek újra azzal a sráccal. ha meg én szakítok vele, akkor meg tudom, miért és 2szer ugyanabba a hibába nem esek. egy jó kapcsolatban, nem mondogatjuk, hogy vége :) csak egyszer, de az végleges.

sztem a fiúknál szokott ez előfordulni, hogy szakítás után még tepernek, de azt már csak a birtoklási vágy mondatja velük, nem a nagy szerelem.

2011. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy több éves kapcsolatom, amiben szakítottunk vagy 2 hónapra valami összeveszés miatt, aztán visszakönyörögte magát az illető, és "tiszta lappal" újra kezdtük. Hát ez már minden volt csak normális kapcsolat nem. Szakításunk alatt ő összejött egy másik csajjal, aztán én is egy sráccal, így mikor újrakezdtük minden veszekedésnél felhánytorgattuk a múltat: "menny akkor vissza a kis xy-odhoz!" ez volt mindig. Igazából én sosem tudtam megbocsátani neki, hogy összejött egy másik csajjal , pont azért, mert nagyon szerettem és nem gondoltam volna ezt róla. Óriásit csalódtam és utána már nem bíztam meg benne egyáltalán. :/
2011. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Én 3 éve vagyok együtt a párommal..másfél évvel ezelőtt szakítottam vele mert kezdte biztonságban érezni magát a kapcsolatban és sokszor bunkó volt, nem mutatta ki h szeretne így úgy döntöttem jobb külön. 2hónapig voltunk külön és nagy hiányzott nekem..végül felkeresett h nagyon hiányzom neki.szeret és megváltozott, mert rádöbbent milyen hülyén viselkedett. Nehezen de hittem neki így újra összejöttünk. Azóta tényleg megváltozott, egy angyal lett aki a tenyerén hordoz és soha egy rossz szava nincs és énis ugyanezt adom vissza neki:) Nekünk bejött az újrakezdés..bár tény h nem olyan okból szakítottunk h pl megcsalás vagy a kapcsolat kihűlése..ezekben az esetekben szerintem sem működne az újrakezdés. 21/L
2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom.. általában az szokott lenni, hogy mikor visszasírják magukat az elején még nagyon nyalnak meg tepernek, ez tart olyan fél évig aztán kezdődik minden elölről: flegmázás, vagdalózás a szavakkal, úgy ahogy írtad, hogy azt hiszik mindent megtehetnek és nem látják semminek a súlyát. Szal szerintem előbb vagy utóbb ki fog jönni az ami miatt már volt szakítás:/ De persze lehet kivétel nem azt mondom.

(Előtted lévő voltam 18/L)

2011. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!