Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meggondolhatja magat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meggondolhatja magat szakitas utan?

Figyelt kérdés
Illetve ez mennyire gyakori, es mennyire igaz utana egy ilyen kapcsolat.Es korulbelul mennyi ido utan van az hogy mar elfelejtjuk a masikat akivel hosszu kapcsolatunk volt?Tapasztalatok? Visszafogadtatok az illetot?
2011. máj. 12. 08:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
én már sokszor visszafogadtam a barátomat..reméltem hogy megfog változni..de nem sikerült.2 és fél év után szakítottam a flörtjei miatt.
2011. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele, ha egyszer szakítanak velem, akkor akármennyire is fáj nem fogadom vissza... Maximum 2 évet lehet szerelmi bánatod, de inkább csak 1... :)
2011. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már könyörögtem vissza magam, miután kidobtam a nőmet...de utólag azt mondom már én is, hogy nem kellett volna. Utána már semmi nem olyan. Jól írta valaki, olyankor már nem az érzések hajtottak, csak a büszkeség és a birtoklási vágy. Akkor már köze sem volt ahhoz a másik emberhez semminek sem.

Úgyhogy nem, semmiképp nem jó.

2011. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogadtam az akkori barátomat egy hét "gondolkodom, hogy mi legyen, mert nem vagyok magamban biztos, addig pedig legyen szünet" után. Hát az maga volt a pokol. Az már minden volt, csak nem szereteten alapuló párkapcsolat. Alig beszéltünk, és ha beszéltünk is, nem arról, ami a legfontosabb lett volna: hogy hogyan tovább, mi lesz velünk, mi lett velünk. Nagyon fájdalmas pár hónap volt, csodálom, hogy ennyi ideig még bírtuk utána. Aztán vége is lett, hiszen a problémákat nem tudtuk megbeszélni, már nem volt meg a kölcsönös bizalom. Nekem pedig a fejem felett lebegett, hogy ismét bármikor azt mondhatja, hogy "adj időt, gondolkodom hogyan tovább". És így már nem az igazi.
2011. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!