Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meggondolhatja magát valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolhatja magát valaki?

Figyelt kérdés
Randiztam 3x anno egy lánnyal, 2. randin mozi, csók, ilyesmi megvolt, de aztán úgy alakult, hogy jött egy másik lány, akivel most együtt vagyok, és mielőtt összejöttem a mostani párommal, megkérdeztem tőle, hogy mit érez ő irántam. Akkor elmondta, hogy nem érzi azt, amit ilyenkor kellene, így a másik csajjal jöttem össze. Elmondta, hogy köztünk nem lesz semmi... Azóta eltelt pár hónap, mindig rámír msn-en, olyanokat, hogy ha szexre gondol én jutok csak eszébe, velem álmodott, hogy megjelentem, csókolóztunk 5-6 percig, aztán eltűntem, ilyenek... Felhív, és most ő hívott engem moziba. Mi változott nála? Meggondolta volna magát? Vagy ehhez ne fűzzek reményeket? Amúgy én 23, a párom 21, a 2. lány pedig 19
2009. ápr. 14. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
bocsi... szeretnék segíteni, de nem tudom, h akkor most melyik lány mit mondott? annyira összefolynak a soraid, nem egyértelmű számomra, h ki kicsoda... pontosítsd légyszi...
2009. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a másik lány nem birja elviselni,hogy neked lett barátnőd.Mostmár ne foglalkozz vele,miért nem kapott a lehetőségen mikor úgy volt!Nem ugráltathat,ahogy akar!**
2009. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem is csak sérti h már más a párod! sztem hagyd őt,zárd le vele,és foglalkozz a mostani pároddal:)
2009. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!