Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolhatja magat?

Figyelt kérdés
Olyan véleményét szeretném tudni, akiknek van ezzel véleményuk. A párom szakított velem, mert már nem szeret úgy ahogyan kéne, volt már valakinek olyan, hogy ezután meggondolta, és visszakonyorogte magát? Eltekintve attól, meddig voltak aztán egyutt...
2011. febr. 4. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva volt a barátnőmmel volt ugyanez a szitu.


De nem mentem bele. De ez csak az én véleményem.


Ha én lezárok egy fejezetet azt nem kezdem újra!

2011. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát a baratnod akarta újrakezdeni, holott szakított veled?
2011. febr. 4. 11:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Így van. Neki nem volt megfelelő, de később rájött, hogy sokat veszített. (ezt most nem nagyképűségből mondom).


De én lezártam az életemnek ezt a fejezetét mikor szakítottunk, és nem kedztem újra.

2011. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja meggondolni magát. Voltam már ilyen helyzetben, hogy szépen, de határozottan elutasítottak. Sajnos én nagyon szerelmes voltam és utána is bármiben benne lettem volna még egy ideig, te ne légy ilyen buta!

Arra gondolok, ha visszakuncsorogna, hogy már párszor szexelhessen veled.


Ha még szeretne valamennyire, biztosan meg tudta volna magát győzni, h ne szakítson.

22/L

2011. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt most arról van szó, hogy neki én voltam az elso, fél év utan azzal a nagy onbizalommal amit tolem kapott, azt hiszi, hogy most már barmilyen not megkaphat. Ezert gondoltam, hogy majd ha rájon, h nem, akkor visszatér hozzam.
2011. febr. 4. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ez is benne van amit a 3. válaszoló írt, sőt leginkább csak ez, hogy szexhiánya van és ezért sokan képesek könyörögni meg elhitetni a lánnyal, hogy milyen csodás és szép volt minden és elkápráztatnak megható szavakkal...
2011. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájött, de ne legyél neki játékszer! Mert csak az lennél!
2011. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is szakítottam egyszer a barátommal kb 1 hónap együttlét után, mert nagyon össze voltam zavarodva, és nem tudtam eldönteni, mit érzek. az egy nagyon rossz korszakom volt. egy hónapot voltunk külön, közben is beszélgettünk, aztán megint összejöttünk, mert rájöttem, hogy hiányzik, és szeretem, csak még idő kell, mire kialakul a kötődés és a bizalom részemről.


és újra összejöttünk, és nem azért, mert le akartam vele még feküdni párszor, és hálás vagyok neki, amiért "visszafogadott". és aki azt mondja, nem jó az újramelegített káposzta, annak üzenem, hogy azóta tart a kapcsolatunk, már 3 éve...

2011. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:44


Az lehet, de elég kevesen dobnak még 1x 5-öst!


Ha egy embernek összejött a 100 bol az nem jelenti azt hogy a többi 99 is 5-öst dob majd...örülj neki kívételes vagy.

2011. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezzel csak arra céloztam, hogy lehet adni méltósággal is még egy esélyt, csak nyitva kell tartani a szemet, hogy ne legyen belőle kihasználás. ahogy méltósággal is lehet kérni az újra együttlétet.
2011. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!