Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem de ő nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem de ő nem akar kapcsolatot semmi komolyabbat. Maximum csak alkalmit mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem oda vagyok érte de ő egy strandon dolgozik...és nem akar távkapcsolatot neki az is sok volt h 20 percre lakik tőle valaki nem h 52km-re...de én nagyon szeretem...mit tegyek segítsetek...hogy beszéljem rá ? 13/L Ő 17/F
2012. aug. 13. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem pedofil !!!
2012. aug. 13. 13:21
 3/12 AndreaMariann ***** válasza:
100%

Hát felejtsd el,ha nem kellesz neki.:(


Ha valaki nem akar komolyabb kapcsolatot,az azt jelenti,hogy Veled nem akar,ez egy melléduma.

Ennyi sajnos.

2012. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha te neki csak alkalmi szexre kellesz és semmi töbre,de te többet akarsz akkor csak ki fog használni.De ha te neked is csak szex kell akkor hajrá.
2012. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha lefekszel vele azért börtön jár azt tudod?
2012. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni! 13 évesen már az emberek többsége tényleg a nagy "Ő"-t keresi, aki majd elveszi, és három gyerekük lesz. Valós igény részedről a tartós kapcsolat.
2012. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az alkalmi kapcsolat nem 13 éveseknek való, meg eleve semmilyen kapcsolat még. Valószínűleg eleve nem akar komolyat ami érthető 17 évesen. Jobb lenne ha hülyítene és közbe még lenne melletted 3 másik. Jó fej hogy legalább őszinte, sok fiú simán kihasználna és hazudozna. Nagyon szereted.... 13 évesen még nem tudod mi az hogy nagyon szeretni (ami teljesen természetes) még ha Te azt is hiszed most hogy tudod... Várj még pár évet, ráérsz.
2012. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom...de nem fekszem le vele...
2012. aug. 13. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
viszont ö 17 évesen már valószínűleg igényli (ami természetes).... Egy kapcsolat nem egyet jelent egy 13 évesnek és egy 17 évesnek.
2012. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt tedd, hogy sürgősen felejtsd el, és keress olyat, aki hozzád való és kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. Leginkább meg az iskolára koncentrálj!
2012. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!