Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem vagy akar is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy akar is vmi komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves lány vagyok.Van egy 23 éves pasi akivel "eggyütt vagyok".Ez abból áll h szinte minden nap találkozunk,és elmegyünk vagy a pályára,vagy ha úgyvan akkor az erdőbe..ott normálisan együtt tudunk lenni(csók-tapi-simi) szex NEM volt....a korom miatt nem vállal fel...mert egyikünk sem kíváncsi az embereknek a pofázásaira...úgyanúgy normális társaságba is velem csak akkor nem adunk egymásnak puszit....amikor hétvégén fenntvoltunk a hegyen és kissé bepiált XY kérdezett tőle vmit és az volt rá a válasza h nem vagyok a bnője ,hanem az utánfutója vagyok (ezt poénosan mondta).

de nemértem ezt a felvállalósdi dolgot,mert mindenki sejti,gondolja h mivan...bár lehet azért nincs nyilvánosan úgy velem,mert így még csak sejtik az emberek ,de akkor már biztos lenne...

tervezzük h szeretkezünk majd egymással...mondta is nekem szó szerint "de én azt tom vagy legalábbis úgy gondolom h ha netán én lennék az első akkor az nem vmi kocsiban fog megtörténni mint az olyanfajata jött ment ribancok.."

na gondolom ezt sem hiába mondta.....

Véleményeket,tanácsokat várok!


UI: előre is köszönöm,sokat jelent!


2010. júl. 26. 01:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
én megdugnálak..
2010. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
detto:)
2010. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
miért is??
2010. júl. 26. 01:30
 4/45 anonim ***** válasza:
hát ha a barátok sejtik akkor felvállalhatna az meg h ki mit magyaráz az szerintem tök mindegy ha szeretitek egymást akkor csak az a lényeg én ebből azt szűröm le h csak d×gni akar 21/f
2010. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy 23 éves egy 15 évessel valószínűleg csak d*gni akar... annyira különböztök...hiába próbálsz meg felnőni hozzá, akkor is nagy a különbség. Kezdj egy kicsit fiatalabbal, meglátod jobb lesz! :)

Amúgy meg ne vedd eb a dumáját, az ilyen idős fiúk azért kezdenek túl fiatal lányokkal, mert azt hiszik, hogy ők még mindent elhisznek! Légy résen!

2010. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
de ha annyira megakart vna dugni már rég megtette vna...de mégsem...meg akkr miért van velem minden nap?
2010. júl. 26. 01:42
 7/45 anonim ***** válasza:
74%
lehet igy akar becserkészni h elhidd...:D
2010. júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
A korod miatt nem vállal fel..de nem azért mert mit szólnának az emberek,hanem amiatt mert egyszerűen fiatal és nem akar tőled semmi komolyat.Valószínűleg csak le akar fektetni.Jobb ha odafigyelsz!Ne kövess el butaságot.És ahogy az előttem szóló írta,keress barátot inkább a veled egykorúak közül.:)
2010. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... engem egy srác 3 hónapig fűzött, hogy megd*ghasson. Pár d*gás, aztán eldobott... Akkor még azt hittem, áá már rég rámmászhatott volna, megtehette volna, biztos nem csak "arra" kellek neki... hát dehogynem. :S Ráadásul nálunk nem is volt ekkora korkülönbség. Légy nagyon óvatos.
2010. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

de nemértem akkor ezt az egészet tényleg...

van itt vki aki megadná az msn címét??

eszélgetés céljából...

2010. júl. 26. 01:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!