Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem vagy akar is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy akar is vmi komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves lány vagyok.Van egy 23 éves pasi akivel "eggyütt vagyok".Ez abból áll h szinte minden nap találkozunk,és elmegyünk vagy a pályára,vagy ha úgyvan akkor az erdőbe..ott normálisan együtt tudunk lenni(csók-tapi-simi) szex NEM volt....a korom miatt nem vállal fel...mert egyikünk sem kíváncsi az embereknek a pofázásaira...úgyanúgy normális társaságba is velem csak akkor nem adunk egymásnak puszit....amikor hétvégén fenntvoltunk a hegyen és kissé bepiált XY kérdezett tőle vmit és az volt rá a válasza h nem vagyok a bnője ,hanem az utánfutója vagyok (ezt poénosan mondta).

de nemértem ezt a felvállalósdi dolgot,mert mindenki sejti,gondolja h mivan...bár lehet azért nincs nyilvánosan úgy velem,mert így még csak sejtik az emberek ,de akkor már biztos lenne...

tervezzük h szeretkezünk majd egymással...mondta is nekem szó szerint "de én azt tom vagy legalábbis úgy gondolom h ha netán én lennék az első akkor az nem vmi kocsiban fog megtörténni mint az olyanfajata jött ment ribancok.."

na gondolom ezt sem hiába mondta.....

Véleményeket,tanácsokat várok!


UI: előre is köszönöm,sokat jelent!


2010. júl. 26. 01:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Az ilyen hisztik csak igazolnak.
2010. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Ja...amíg jól pofán nem b@sz valaki.
2010. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Kis freud definiáld nekem a hisztit?


Az nem hiszti, ha téged megölnélek vagy tönkre tennélek ez kisfiam TÉNY.

2010. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé hiszem, hogy nekem kellene szégyellnem magam, de hagyom is a kérdést az építő jellegű hozzászólásoknak.
2010. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy szégyellned kell magad, az is tény, hogy sajnos magyar jogrendszer nem éppen a legjobban van kidolgozva, és sajnos 14 év felett szabad a vásár( én azért felvinném 18-ra) hanem arról, hogy ez ennyire természetes ma Magyarországon. Aztán a kislányok tönkre mennek, csalódnak és jönnek a lelki eredetű problémák ( elkurvulnak vagy éppen, hogy bezárkóznak és antiszociálisak lesznek) csupán azért mert néhány saját korosztályában sikertelen, a nők által lúzernek tartott, szerencsétlen, felnőttnek nem nevezhető hulladék kihasználja a fiatal kislányok hiszékenységét, aztán meg röhögnek a markukba. Különben nem értem miért, mert ha már ez annyira királyság menjen már be akármelyik közösségbe és mesélje már el nagy vidáman a 30-40 éves apukáknak a storyt és mérje le mekkora sikert arat.
2010. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!