Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem vagy akar is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy akar is vmi komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves lány vagyok.Van egy 23 éves pasi akivel "eggyütt vagyok".Ez abból áll h szinte minden nap találkozunk,és elmegyünk vagy a pályára,vagy ha úgyvan akkor az erdőbe..ott normálisan együtt tudunk lenni(csók-tapi-simi) szex NEM volt....a korom miatt nem vállal fel...mert egyikünk sem kíváncsi az embereknek a pofázásaira...úgyanúgy normális társaságba is velem csak akkor nem adunk egymásnak puszit....amikor hétvégén fenntvoltunk a hegyen és kissé bepiált XY kérdezett tőle vmit és az volt rá a válasza h nem vagyok a bnője ,hanem az utánfutója vagyok (ezt poénosan mondta).

de nemértem ezt a felvállalósdi dolgot,mert mindenki sejti,gondolja h mivan...bár lehet azért nincs nyilvánosan úgy velem,mert így még csak sejtik az emberek ,de akkor már biztos lenne...

tervezzük h szeretkezünk majd egymással...mondta is nekem szó szerint "de én azt tom vagy legalábbis úgy gondolom h ha netán én lennék az első akkor az nem vmi kocsiban fog megtörténni mint az olyanfajata jött ment ribancok.."

na gondolom ezt sem hiába mondta.....

Véleményeket,tanácsokat várok!


UI: előre is köszönöm,sokat jelent!


2010. júl. 26. 01:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
ja irj mailt azt adom:D
2010. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Mondani könnyű. Várd meg, amíg tettekkel bizonyít.
2010. júl. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Várj még vagy 2 hónapot. Addig ne feküdj le vele. Ha addig is kitart melletted, akkor tényleg szeret.


20F

2010. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Elég érdekes. Igaza van a legtöbb hozzászólónak, valószínűleg a korod miatt nem vállal fel. Van olyan ismerősöm, aki már majdnem bedőlt egy srácnak... Majdnem minden nap találkoztak, jó fejnek tüntette fel magát és a végén kiderült, hogy azért szédíti a csajt/csajokat, hogy együtt legyen velük 1 esetleg még pár alkalommal. Van olyan ember is, aki akár 3-6 hónapot is képes esetleg várni egy kaland miatt.
2010. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Szórakozik.


Ha nem így lenne másokat írtál volna, máshogyan lenne!

23 éves fiúról, ha tényleg szerelmes másokat írtál volna.

Mi az hogy tervezitek? Mit tervez azon, hogy 15 éves lánnyal szeretkezne? Miért akar veled szeretkezni?

2010. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Én úgytudtam,hogy a fiatalok szeretnek bulizni...
2010. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
meg szórakozni
2010. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Majd ha nyilvánosan felvállal, és nem az érdekli hogy ki mit mondd, hanem hogy veled legyen, akkor gondolkozz el rajta hogy lefekszel vele... Tudom, ilyenkor nehéz, mert te nagyon vele akarsz lenni, de amíg nem vállal fel, ne menj bele, ha lefekszel vele attól sem fog, sőt nagy az esély rá, hogy ha megkapott nem is kellesz már neki egyáltalán... Ha nem nevez a barátnőjének, akkor nem is érdemel meg. Hidd el, nem maradsz le semmiről, inkább olyan fiúval legyél először, aki büszke Rád, nem jobb lenne?

L21

2010. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
csak dugni akkor amugy biztos valami szégyen a srác, hogy nálad próbálkozik
2010. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
miért lenne szégyen a srác??? de mondom h itt csupán a korról van szó,amúgy nem is lenne kérdés h felvállaljon...
2010. júl. 27. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!