Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem vagy akar is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy akar is vmi komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves lány vagyok.Van egy 23 éves pasi akivel "eggyütt vagyok".Ez abból áll h szinte minden nap találkozunk,és elmegyünk vagy a pályára,vagy ha úgyvan akkor az erdőbe..ott normálisan együtt tudunk lenni(csók-tapi-simi) szex NEM volt....a korom miatt nem vállal fel...mert egyikünk sem kíváncsi az embereknek a pofázásaira...úgyanúgy normális társaságba is velem csak akkor nem adunk egymásnak puszit....amikor hétvégén fenntvoltunk a hegyen és kissé bepiált XY kérdezett tőle vmit és az volt rá a válasza h nem vagyok a bnője ,hanem az utánfutója vagyok (ezt poénosan mondta).

de nemértem ezt a felvállalósdi dolgot,mert mindenki sejti,gondolja h mivan...bár lehet azért nincs nyilvánosan úgy velem,mert így még csak sejtik az emberek ,de akkor már biztos lenne...

tervezzük h szeretkezünk majd egymással...mondta is nekem szó szerint "de én azt tom vagy legalábbis úgy gondolom h ha netán én lennék az első akkor az nem vmi kocsiban fog megtörténni mint az olyanfajata jött ment ribancok.."

na gondolom ezt sem hiába mondta.....

Véleményeket,tanácsokat várok!


UI: előre is köszönöm,sokat jelent!


2010. júl. 26. 01:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ismerösöm aki járt egy csajal sulibol és ö sem válalta fel, aztmondta mert h nem akarja hogy mások hülye megjegyzéseket tegyenek meg ienek közbe azért volt mert szégyelte a lányt,csak dugni kelet, végül 5honap után feküdtek le de mire odájig eljutotak a fiu teljesen bele szeretet a lányba a végén szétkelet meniük mert a lány elköltözöt
2010. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
ha szégyellne engem akkor nem vinne sehova...se mozi se kocsma se buli
2010. júl. 27. 16:59
 23/45 anonim ***** válasza:

mióta vagytok "együtt"? jó lenne tudni

nem hiszem, hogy a legjobb randi hely egy kocsma lenne

2010. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
úgy rendesen február vége óta, az első csók az május 24.. nem radizunk kocsmában csak ott szoktunk találkozni
2010. júl. 27. 17:09
 25/45 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexhez még fiatal vagy
2010. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, írj mail címemre, és megadom az msn-t. Kb ugyanebben a cipőben járok én is. :\
2010. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Az a 23 éves pasi defektes. Ne haragudj, de 23 évesen az ember nem kezd egy nála 8 évvel fiatalabb kislánnyal.

Ha te 20 lennél ő meg 28 még talán beleférne, de így..nem.

Mindenképpen szólj apukádnak vagy fiú tesódnak vagy valami mert ennek nem lesz jó vége, az ipse tuti beteg.

Te meg sajnos még naív( amivel nincs gond és nem is bántás elvégre honnan lenne élettapasztalatod,) mindenesetre apukádnak van és hidd el eltöri a srác derekát én biztos ketté törném, ha pedig nekem nem hiszen mond meg neki, hogy legalább 3-4 évig ne számítson szexre majd meglátod hogy reagál.


27/F

2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Nem vagytok kíváncsiak az emberek pofázásara? A tagot kegyetlenül összevernék ha felvállalna, hisz csak megdönteni akar téged. 23 évesen arról beszél, hogy lefekszik veled? Én simán fel jelenteném a légyott után apád helyébe a te szavad nem számít még csak 15 vagy, vagyis szülői felügyelet alatt állsz, fel kell az ilyen beteg görényt jelenteni liliomtiprásért. Ezt amúgy ő is tudja ne félj. Ezért titkolja. Ebből nagy botrány lesz kislány. Aztán ne sírj ha kihasznál, még hogy nagy szerelem :-))))))))))
2010. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Először is azt írtad csók nem volt! Most akkor volt?


És miért visz 15 éves lányt kocsmába? A szüleid is nagy parasztok, hogy ezt engedik!


Én is volt, hogy ismerkedtem 22 évesen 16-18 éves lányokkal! De kicsit másképp kezeltem!


Nem az volt a cél hogy meglegyenek dugva! Természetesen érdekelt. De nem ez volt a cél! És ha meg is dugtam volna őket, akkor velük is maradok! Nem csak kik**om őket!


Én ezeket mindig tudtam vállalni! Ő pl nállam idősebben, de mindenképpen több tapasztalattal a háta mögött miért nem tudja ezt?


Vannak parasztok akiknek mindegy mit mond az ember! Szóba állni se szabad velük! Ti miért nem vagytok kiváncsiak véleményükre? Nektek mindegy mi van falun?

2010. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Én simán fel jelenteném a légyott után apád helyébe a te szavad nem számít még csak 15 vagy, vagyis szülői felügyelet alatt állsz, fel kell az ilyen beteg görényt jelenteni liliomtiprásért.


Előtte kell simán, utánna meg kötelező! Mert akkor lehet tud tenni ellene valaki! Ez valahol az idősebb korosztály felelőssége is! Nem kell mindenre beleszólni, amikor komolyabra fordul a helyzet igen.


Hogy képzeli ezt a fiú? Vagy te hogy szeretkeznél vele?

2010. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!