Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Lehet csak fész szórakozik?

Figyelt kérdés
majdnem 3 hete szakítottam a barátommal, azóta nem beszélünk abszolút, mindenhonnan töröltem is, mert elakarom felejteni. Elvileg van vmi nője...de mondta haverjának h ne mondja nekem semmiképp. (nem tom miért) a másik meg az, hogy mivel töröltem nem látom miket ír ki, de tegnap jött egy értesítés fészen, hogy lájkolta a "kicsim" szót amit még 1 hónapja írtam neki az egyik bejegyzése alá. Itt már csak az a furcsa, hogy már egy hónapja is lájkolta, akkor hogy lehet hogy jött az értesítés tegnap, hogy 4 perce lájkolta. Szerintetek? Lehet fész szórakozik?
2011. aug. 19. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
égi jel, hogy még szeret.
2011. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jézusom... A sok facebook árt minden szervnek, szívjá' oxigént a agyadba és amikor elmész valami barátnődhöz ne keveredj szexuális kapcsolatba.

Lájkolta, lájkolta F@szomat már!!! ÁÁÁÁ

2011. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha törölted nem tud neked lájkolni...persze ha a esetleg a hozzászólás kép alatt van és a képen be vagytok jelölve mind a ketten akkor tud lájkolni...
2011. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szokott csinálni a facebook.
2011. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet h a face szórakozik, nekem is volt hasonló. Kiírta h jött egy üzim közbe mégse, lájkolta valaki a hozzászólásom közbe mégse stb. :D
2011. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az ő adatlapján volt egy kiírás, ami alá írtam még annó...és azt lájkolta. De egyszer már lelájkolta 1 hónapja. Ezért nem értem h most mi van..
2011. aug. 19. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyesek picit túlzásba viszik a NETEZÉST!!!!!
2011. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos a FACEBOOK szórakozik és nem a fész. -.-"
2011. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod -.-"
2011. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet most kaptad meg az értesítőt h belájkolta :D Nekem is volt már ilyesmi :)
2011. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!