Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem vagy akar is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy akar is vmi komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves lány vagyok.Van egy 23 éves pasi akivel "eggyütt vagyok".Ez abból áll h szinte minden nap találkozunk,és elmegyünk vagy a pályára,vagy ha úgyvan akkor az erdőbe..ott normálisan együtt tudunk lenni(csók-tapi-simi) szex NEM volt....a korom miatt nem vállal fel...mert egyikünk sem kíváncsi az embereknek a pofázásaira...úgyanúgy normális társaságba is velem csak akkor nem adunk egymásnak puszit....amikor hétvégén fenntvoltunk a hegyen és kissé bepiált XY kérdezett tőle vmit és az volt rá a válasza h nem vagyok a bnője ,hanem az utánfutója vagyok (ezt poénosan mondta).

de nemértem ezt a felvállalósdi dolgot,mert mindenki sejti,gondolja h mivan...bár lehet azért nincs nyilvánosan úgy velem,mert így még csak sejtik az emberek ,de akkor már biztos lenne...

tervezzük h szeretkezünk majd egymással...mondta is nekem szó szerint "de én azt tom vagy legalábbis úgy gondolom h ha netán én lennék az első akkor az nem vmi kocsiban fog megtörténni mint az olyanfajata jött ment ribancok.."

na gondolom ezt sem hiába mondta.....

Véleményeket,tanácsokat várok!


UI: előre is köszönöm,sokat jelent!


2010. júl. 26. 01:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Nincs miért feljelenteni, a kérdező már elmúlt 14.
2010. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Na és ha elmúlt 14 akkor mi van? Az apja simán feljelentheti azzal a váddal, hogy megrontotta a lányát. A kislánynak nincs szava 15 évesen. A 23 éves srác pedig megjárja a poklot. A lány pedig hiába védi, hiszen befolyásolható, hiszen gyerek.
2010. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Látom nem igazán világos amit mondok, nem a lányról van szó, sem arról, hogy akarta, a cél a srác totális tönkre tétele. Amíg kivizsgálják az ügyet a srác öregszik 10 évet.

Van fogalmad róla milyen előítéletesek az emberek? Ha elterjed a híre, hogy a srác 23 évesen nemi közösülésre kényszerített egy 15 éves kislányt szerinted? Az életben nem mosakodik ki belőle. A lány meg annyira nem pattoghat, mert kiskorú az apja és anyja tartja el vagy mit csinál elköltözik otthonról? Max 16 éves kora után teheti meg addig köteles otthon lakni a szülei ellen pedig nem hőzönghet. Szerinted a vizsgálati fogságban milyen élmények érik a 23 éves srácot. Mindegy, hogy elítélik vagy elengedik a lényeg, hogy kikészítsék.

Hidd el megviseli majd nagyon a kis lelkét.


Különben meg ennyire elfogadott a mai világban az, hogy 23-24-25-26 éves felnőtt férfiak kislányokkal kavarnak?

Te mit szólnál hozzá ha te gyerekedet vagy leendő gyerekedet fűzné egy ilyen túlkoros beteg állat?

Milyen nagy szerelem? Megkeféli aztán otthagyja.

Ha az én lányomat környékezné meg egy srác tennék róla, hogy egy életre megbánja.

2010. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
javítanám ha az én lányomat környékezné meg egy 8 évvel idősebb srác tinikorában tennék róla, hogy megbánja
2010. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Nincs miért feljelenteni, a kérdező már elmúlt 14.


De miért gondolod úgy, hogy ne kéne feljelenteni mert alány mert elmúlt 14?


Szerinted nem érdemel egy kis figyelmet, ha egy 14 éves lányt valaki szeretne megkefélni?


Milyen annak a valószínűsége, hogy ezt nem beteges vágyból teszi, hanem a lány tényleg érett és összeillenek?


kb 0,0001%? egy 19 éves lányt is átlehet verni rosszindulatúan beteges ferdehajlamból, azt is szem előtt kellene tartani, az se normális attól hogy valaki idősebb senkit nem kéne hogy feljogosítson szeméremsértése fajtalankodásra? Nem is az a fontos hogy a fiú 17-18-20-21-22-23 a hajlam! Ez egy 14 éves fiú esetében sem normális! Csak ott inkább a szülőket vagy gondviselőt büntetik. Egy közösségben élésnek vannak szabályai. Vannak olyan fekete közösségek, ahol 6 éves kortól élnek nemi életet 30-40 évesek 6 évesekkel. Lehet örökölt valakimit?


Kettő annyira egyértelmű, hogy itt nem szerelemről van szó! A kérdés elfogadható e, ha valaki egy lányt átver szórakozásból felhúz? Ez a kérdés?

2010. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Nem tiltja a törvény. Az, hogy a szülőknek ellenszenves, nem bűncselekmény.
2010. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nem tiltja a törvény, de az erkölcs igen!

Különben, akik ennyire egyetértenek ezzel kívánom nekik, hogy ha majd lesz gyerekük(lányuk) és azt 15 évesen megkörnyékezi egy 23-24-25....stb férfi, aki minden bizonnyal csak megrontani akarja akkor is ilyen hevesen védjék a fiút sőt mi több biztassák a kislányukat, hogy igen ez az feküdj le vele. Mégis mit gondoltok pártolók mi lesz járni fog a 23 éves patkány a kislánnyal 5-6-7 évig és majd elveszi feleségül?

Ha az én lányomat fűzné én megmondanám neki, hogy ha lefekteti el is veszi feleségül pláne, hogy 23 éves, mert ha barátja 15-16 éves lenne az gyerekszerelem az oké, de a 23 éves vén majom elveszi vagy pokollá teszem az életét.

Vagy járjanak, feküdjenek le, de ha lányom egyszer is sír miatta kiherélem. Aztán meglátnám mennyire nagy szerelem a fiú részéről.

2010. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem tiltja a törvény. Az, hogy a szülőknek ellenszenves, nem bűncselekmény.--- Miután megfektetnéd a lányom, kihasználnád és ezt a mondatot mondanád nekem vigyorogva téged fiam hullazsákban vinnének el az udvaromról vagy akárhonnan ahol vagy. Ha tudnék uralkodni magamon és nem ölnélek meg ott helyben akkor pedig felbérelnék megfelelő embereket, hogy kapjanak el és erőszakoljanak meg.

Aztán bizonyítsd be, hogy én béreltem fel őket + tudod először el kell kapni őket amihez feljelentést kell kapni amiből következik, hogy el kell mesélni sok embernek, hogy téged megerőszakolt néhány kőbuz4 az életben nem jönnél helyre a "támadókat" meg úgysem kapnák el:-)))))


Ha pedig lány vagy akkor csak azt tudom mondani, hogy ilyen felfogással nagyon hülye lehetsz.

2010. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
jav: kapni---tenni.
2010. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!