Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseljem el a tudatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a tudatot, hogy nem akar komolyabbat?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást! Legalábbis én igy érzem.Az a baj, hogy már eléggé itt lenne a gyerekvállalás ideje(Ő 36), és szeretné is, de nekem nagyon fontos, hogy ha gyerekem lesz, akkor érezze, hogy mi 3an igenis egy összetartó egység vagyunk. Azaz szeretném ha összeházasodnánk előtte. Lehet, hogy régimódinak fogtok tartani, de nekem tényleg fontos, hogy a gyerekem apja ne csak a barátom, pasim legyen hanem a férjem...Egyáltalán nem akadály a pénz, engem annyi is tökéletesen boldoggá tenne, ha csak mi ketten egy farmerben egy pl. szerdai napon osszeházasodnánk, szoval nem a "fehér ruha, meg a csillogás" az álmom, csak, hogy érezzem, vagyok neki fontos annyira, hogy engem választ "örökre". De ha felhozom ezt a témát, azonnal eltereli a szót...szerintem akkor inkább a gyerekről is lemondana, csak ne kelljen feleségul vennie. Nagyon kétfelé megy az út amin járunk? Vagy hogyan tegyem túl magam ezen? Még ha nem is házasodnánk ossze valami más ok miatt, de ez a tudat, hogy nem akar elvenni, ez összetöri a szivem,talán vagyok annyira jó ember, hogy én is megérdemeljem, hogy elvegyenek,nem?Már most is a sirás fojtogat....áááá.... teljesen tanácstalan vagyok...valaki esetleg hasonló helyzetben?
2010. júl. 5. 10:03
 1/10 anonim válasza:
60%
fel.a ferfiak a hazzassagtol felnek mivel ezutan nem "szabadok"
2010. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,Neked ketyeg a biológiai órád,szóval nem feltétlenül biztos,hogy érdemes várnod még éveket egy olyan pasira,aki gyakorlatilag képtelen az elköteleződésre.Azért 36 évesen illene megállapodni olyan mértékben,hogy az ember ne riadjon vissza a gyerekvállalástól,vagy a házasságtól.Úgy látom,Ti ketten nagyon mást akartok az Élettől,és ez nem jó hosszú távon.Szóval szerintem ne fecséreld az idődet ere a férfira,keress olyat,akivel jobban egyeztek,mert pofára esés lesz a vége.Aztán se gyerek,se esküvő.
2010. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is mindig erre gondolok. Hogy lehet, teljesen másak a céljaink... Csak tudod, nem olyan könnyű elhagyni valakit akit szeretsz. Gondolom te is voltál már szerelmes, akkor tudod miről beszélek. Egyébként ő 36 éves, én 25vagyok. Szoval nekem még lenne időm. Persze, neki is, de azért egy pasinak sem mindegy, mikor vállal gyereket. Lassan nagyapa korú lesz, mire az esetleges gyereke 20. :(
2010. júl. 5. 10:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtetem irni, hogy még az osszekoltozésig sem jutottunk a 4 év alatt. Pedig van egy lakása, ahol egyedul él. Én pedig apukammal és a hugommal élek. Szoval még olyan problema sincs, hogy ne lenne lakás...Én egyszeruen nem értem a férfiakat.
2010. júl. 5. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg tőle kerek-perec, hogy mit vár a kapcsolatoktól. Meg sem szokta említeni, hogy szeretné a házasságot? Ez nagyon szomorú. Együtt érzek veled! ha azt tapasztalod, hogy csak köntörfalaz, akkor ne áldozd fel érte magad! Fiatal vagy, ha akarsz, találhatsz olyat, aki a fél karját odaadná azért, hogy a férjed lehessen :)
2010. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is találnál magadnak olyat,aki akár az elejétől fogva szívesen leélne Veled egy életet.Az időd fogy,Te rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban,a válasz ott van belül.Jól tudod,hogy lépned kell.
2010. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már egy jópárszor rákérdeztem, hogy mik a céljai, tervei. Csak beszélgetni akartam vele, de ilyenkor azzal szokott lerázni, hogy : "hát hogy egyutt legyunk sokáig". És utána nevet egyett...ez nekem annyira rosszul esik.Az ismerőseim sorra mennek férjhez, eljegyzik őket, pedig még csak 1 éve vannak együtt vagy 2...és nekem egyre inkább elmegy az életkedvem, és azt gondolom, hogy valoszinulege egy rossz, vagy nagyon csunya ember lehetek, ha ezt csak én nem kaphatom meg. Az önbizalmam egyre inkább a béka segge alatt van. Már azon gondolkodtam, hogy kimegyek kulfoldre pár honapra, és akkor fog kiderulni igazan, hogy mit akar, amikor nem leszek mellette...bár nemtudom mi lenne igazan jo megoldas, talan tenyleg jobb lenne hagyni az egészet..koszonom az egyuttérzést!
2010. júl. 5. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
A pasid hasonlóan gondolkodik mint az enyém. ő se akar egyelőre házasságról hallani, gyereket előbb akar tőlem mint engem elvenni. viszont tudom, hogy szeret. szerintem ha gyereket akar tőled, az komolyabb elköteleződést jelent mint maga a házassági szándék, a közös gyerek mégiscsak egy örök kapocs és ezt ő is tudja. úgyhogy szerintem ne emészd magad ezen. a gyerek a fontosabb, utána jöhet az esküvő, ha úgy alakul az életetek. ha ettől a pasitól akarsz gyereket, fel kell adnod a házassággal kapcs. elveidet de ezt egyáltalán nem biztos, hogy bánni fogod. csak az a fontos, hogy ne nyaggasd hetente azzal, mikor kér meg, mert akkor sose fog.
2010. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a tényező, hogy külön lakik a saját lakásában mindent elárul......

Ne erőltesd rá magad!

2010. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Írod, hogy "nem értem a férfiakat"..

Sztem nem a férfiakat nem érted, hanem csak őt nem...

2021. jún. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!