Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak a kihívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak a kihívás miatt jött össze velem. Ha megkapott, utána akarhat még komolyabbat is?

Figyelt kérdés

kezdetben nem is akart velem járni.

erre elhatároztam kimegyek táncoslánynak.

erre hirtelen olyan érdekes lettem neki, nem győzött udvarolni, hódítani

kíváncsi volt, hogy ő van e olyan jó pasi, hogy miatta leteszek erről a táncosmelóról, és komoly kapcs-ba vele belemegyek e

azóta 1,5 éve együtt vagyunk, de semerre nem tart a kapcsolat

néha megemlíti, hogy költözzünk össze, de ennyi

25-30 évesek vagyunk

ilyen gondolkodású pasi komolyan tud gondolkozni? család? jövő?

szerintetek?


2010. dec. 28. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele, mi ezt nem tudhatjuk...


Ha nem jött szóba amúgy 1,5 év alatt a család hát, akkor bajok lehetnek,de legalább az összeköltözés oké :)

Az jó pont :)

2010. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

CSAJ NEM JÁR EGYEDÜL !!! :)


miért én szerinted gondoltam volna,hogy ez lesz?:

énis full részegen, ő is full részegen megismerkedünk a kocsmába,azt sem tudjuk hol vagyunk,smárolgatunk aztán most vagyunk együtt 2 éve :D

ez a sors keze vagymicsoda :D

2010. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!