Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből komolyabbat akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből komolyabbat akar vagy csak barátságot?

Figyelt kérdés
már 3. napja találkozok a lánnyal az uszodában. első nap még csak néztük egymást meg párszor rámosolyogtam. második nap már oda jött beszélgetni, és ma(3. nap) már meg is adta a telefonszámát hogy hívjam fel holnap és hogy menjünk el valamerre. ez tehát most már komolyabb kapcsolat akar? és ha igen holnap vegyek neki valamit?
2010. máj. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ő csak egy randit akar, amin majd kiderül komolyan érdekled-e. Ha igen, akkor majd lehet hogy komolyabb kapcsolatot akar.

Nekem első randin az ajándék kicsit erős. Egy szál rózsát vihetsz neki kedvességből (ha lesz nyitva virágbolt), de ennyi... nem kell ezt túlparázni :) 20/L

2010. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
;) szegfű megfelene? az pont van itthon:)
2010. máj. 22. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rózsa, de igaziból mind1, én mindennek örülnék, még egy muskátlinak is:):) Amúgy elég bátor a csaj!:) És ha már így állt hozzád, tuti,hogy akar valamit, de ez a holnapi randin dől el úgyis!:)
2010. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy akar valamit. Én sem merek odamenni egy fiúhoz és azt várom hogy ő jöjjön.Szóval tényleg bátor a csaj és ha a telefonszámát is odaadta akkor biztos hogy tetszel neki, lányok ilyet nem gyakran csinálnak főleg nem 3 nap után. (márcsak magamból kiindulva sem)
2010. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tanév első felében volt nekem is ilyen, hogy csaj odajön, dumálunk, 3. nap már puszi utána csók stb.. elég gyorsan ment és ott is ő kezdeményezett. (Kicsit gyors is volt a tempó, furcsáltam is)

Éshát megszívtam, mert csak a mostani barátját akarta féltékennyé tenni, hogy járjon vele :/

De basszus hülye vagyok nem akarom elvenni a kedved a randitól! ;) ez csak velem van igy, neked szerencséd lesz ;)

2010. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!