Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szereti a társaságom, jó az együttlét mégsem akar komolyabbat?

Figyelt kérdés
elmondása szerint szeret velem lenni, jó az ágyban is, de mégis úgy érzem ennyi elég, hogy eljárunk néha, de semmi több. amit én szeretnék hogy hívjon fel néha csak úgy, hogy mi van velem, gondoljon rám többet ne csak ennyibe merüljön ki. igaz mikor együtt vagyunk akkor figyelmes meg minden, de nekem ez hiányzik mikor nem vagyunk együtt.
2012. aug. 8. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy kiakarja élni magát?
2012. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem, mert már 42 éves
2012. aug. 8. 12:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Használ mikor szükségét érzi, amúgy viszont nem kellesz. De ezt te is tudod. És egyszerűbb a cél érdekében néhány órát kedveskedni, mint folyamatosan. Ha ennyivel beéred jó, ha nem, keres helyetted mást.
2012. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, mennyit gondol rád? :)

Mióta vagytok együtt és milyen gyakran találkoztok?

E-mail, sms?

2012. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
volt hogy otthagytam emiatt, többször is, de mindig visszajött és akkor kitett magáért, de nem tartott sokáig. naiv vagyok és azt hittem változik majd és rájött hogy mégis mehetne ez normálisabban
2012. aug. 8. 12:09
 6/18 A kérdező kommentje:
több mint 2 éve, de abból volt sok szünet is, pár hónapos is.
2012. aug. 8. 12:09
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

A ti kapcsolatotok "csak szex és más semmi". Ezzel nincs is baj addig, míg mindkét fél ezt akarja. Te szemmel láthatóan többet akarsz, így viszont pofára esés lesz a vége.


Neki csak egy szexpartner kell, ha te társat keresel, akkor hagyd ott és keress mást. Hiába várod, hogy egyszer majd szerelmet vall neked és egy pár lesztek, ha ez eddig nem történt meg, ezután sem fog megtörténni.

2012. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd, ennyi. Ha éppen vele vagy, jó, de ha nem, az sem baj, nem hiányzol neki. Gondolom, te a nő vagy. Én is belefutottam már ilyenbe. A probléma az, hogy a férfiak az ilyen laza, szerelem nélküli kapcsolatot lazán elhúzzák évekig is anélkül, hogy bármiféle érzelmet váltana ki belőlük, mi nők meg hajlamosak vagyunk néhány szeretkezés után fülig belezúgni a pasiba.
2012. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de ha csak szex akkor miért nem mondja el. kérdeztem tőle hogy akkor most mire vagyok én, mert ha elmondja akkor én is úgy igazodok és eldöntöm hogy kell e.
2012. aug. 8. 12:13
 10/18 A kérdező kommentje:
meg azt sem értem ha tudja hogy én többet akartam volna akkor minek keres és minek húzza el a mézes madzagot előttem pár napig, mintha szeretne.
2012. aug. 8. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!