Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác...szerettem nagyon...sőt túlzottan is.

Most hagyott el negyedjére. Az agyam azt mondja többet ne tűrjek tőle, szóba se álljak vele....de baromira fáj.

Tudom eddig is hülye voltam, hogy 3szor is visszafogadtam.

De nem tudom...ki vagyok borulva. :(

Nagyon fáj. :\'(

Ti mit tennétek???

(Ha valaki osztani akar, csak finoman, mert így is kivagyok eléggé...)


2009. júl. 20. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Egykort azért leirhatnál:)

Amugy felmelegitve csak a káposzta jó!tapasztalat, volt egy párom akit 7x fogadtam vissza, mind a 7x azért sirta vissza magát mert jól érezte magát velem az ágyban!semmi érzelem nem volt irántam, csak a szexet akarta:S

2009. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Rúgj és pasizz be. Hidd el, segít.
2009. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez bűzlik mint ganéj a kutyaólba öntve.


hagyd és keress jobbat!

2009. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 22/L, ő 27/F...egyszerűen nem értem hogy tehette ezt meg velem...azt hittem többet nem mer eldobni.

Berúgás nem lehetséges, mert holnap dolgoznom kell...bár szívem szerint azt tenném.

Úristen...volt már pár barátom, de tőle annyi mindent eltűrtem, és azok után még ő dob el...egyszerűen nem tudom felfogni hogy történhetett ez meg...

2009. júl. 20. 20:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lesz...keresek jobbat. Nem vagyok én sem egy riherongy akit kénye kedve szerint rángathat...eddig hagytam úgy ahogy...de ez, hogy még ráadásul arra nem volt képes, hogy a szemembe mondja hogy vége...mert msn-en szakított ám...nem is szemtől pofába...több mint egy év után...hogy lehet valaki ilyen gerinctelen??? Legalább ennyivel megtisztelt volna.
2009. júl. 20. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
sovány vigasz,de erre gondolj: ha ilyenre képes,akkor ne bánd! Nem érdemel meg,de most komolyan! Ha újra visszafogadod,csak szenvedni fogsz,kell ez neked? Boldog csak úgy lehetsz,ha nem teszed többé! Én is most vagyok túl egy hasonlón...úgyhogy tudom milyen sz@r...:((
2009. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lépj tovább
2009. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mit csináltál?

ugye nem fogadtad vissza?

2011. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!