Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » éreztetek haragot miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztetek haragot miután elhagytak benneteket? (több év után) én most nagyon haragszom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
igyen.. bár nem több év után.. de néha még mostanában is összerándul kicsit a gyomrom, amikor eszembejut.. pedíg már mással vagyok.. és szeretem.. lehet a büszekeség miatt van
2009. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A több év után - a kapcsolat időtartamát értettem.

Rosszul fogalmaztam. A szakitás után mit éreztetek, mikor otthagytak?

2009. júl. 19. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem volt egy 6 éves kapcsolatom fiAtalabb koromban 16 évesen, még a kapcsolat végétől számítva majdnem 4 évig haragudtam az illetőre, mert csúnyán átvert és kihasználta hogy ő tapasztaltabb, ő 8 évvel volt idősebb.

Mára már feldolgoztam a dolgot :)

27/L

2009. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon haragudtam. 2évet jártunk, februárban volt a 2. évfordulónk, kb március elejére szakítottam vele. Haragudtam, mert nem tudott megbecsülni, haragutam, mert nem mutatta ki az érzelmeit, és a szexben is önző volt,haragudtam, mert nem egy komoly kapcsolatban élő pasihoz illően viselkedett, és kiakadtam mert v fél év hazugság volt, ugyanis megcsalt(2x) és nem mondta el (a haverja sem, akivel nagyon jóban voltam), hanem másnap ugyanúgy ölelt és csókolt. Undoritó. Ja és utána még talizgattak is... Aztán ezekután azért haragudtam, mert sok dologra a szakitás után jött rá. Pl, hogy szeret, h programok is kellenének, nem csak ülni a szobájában. és a többi. Ezeken még most is fel tudom húzni magam, de nem érdekel, mert már van párom, akitől egy hónap alatt többet kaptam mint tőle 2 év alatt.

19/N

2009. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!