Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom nezni mas boldogságá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom nezni mas boldogságát, mert engem elhagytak, hogy tegyen ezen túl magam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld feldolgozni a múltat, lépj tovább, és ismerkedj, lányokkal. F.
2011. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szenvedjen az egész világ pont úgy, ahogyan én :)


Én sem szeretem. Ha egymást nyaló-faló párt látok, akkor nekem is rossz érzésem van.


Sajnáltasd magad kicsit. Nem árt. Csak ne másnak, hanem mondjuk vezess naplót (akár interneteset), ahol kiírhatod a bánatod.

2011. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Törődj bele és ne gubózz bele a dologba hanem nyiss irányt új utak felé.
2011. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, engem bánat nélkül, alapból idegesít az, ha egyesek más emberek előtt élik ki a boldogságukat, meg a vágyaikat...:) ez olyan dolog, amit mindenki tartson meg magának!


Az idő mindent megold. Csak ki kell tartani, erősnek lenni.

És lehetőleg minél előbb új ismeretségeket kötni, pozitív élményeket szerezni.


Úgy érzed nem bírod ki... de valójában igen.

A szenvedés elmúlik, ám általa gazdagabbá válsz.

2011. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is hagytak már el, mégsem zavart soha se más boldogsága. Hiszen nem azzal boldog, akit én szerettem.
2011. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mások boldogsága nem a te boldogságod "mennyiségéből" vesz el. Amig nem tudsz felülemelkedni ezen, semmi nem fog változni. Meg kell tanulnod érdek nélkül csupán embertársi szeretetből örülnöd mások boldogságának, mert a kollektiv tudatalatti révén igy lesz esélyed neked is bekapcsolódni abba a körforgásba, ahol a boldogságot osztják. Ha kellő távolságban leszel a mostani boldogtalan állapotodtól, meglátod, nem volt véletlen, ami veled történt, igy kaptál esélyt egy új élményre - amit még lehet nem is tapasztalsz.....de a tied lesz és több leszel általa. :) Kiváncsi lennék évek múlva hogy fogod ezt látni. Minden jót kivánok ismeretlenül is, legyen szép életed.
2011. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak tőled függ a boldogságod.

A gondolataidból lesznek az érzések.

Megoldás: Figyeld hogy hogyan érzed magad, és az egyre jobb érzést okozó gondolatokra, képekre összpontosíts.

(Ez a világ legnagyobb titka 3 mondatban, konyhanyelven...)

2011. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!