Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak. Nagyon rosszul érzem magam. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Borzasztóan szenvedek, csak Rá gondolok, ha csörög a telefonom megdobban a szívem, hátha Ő hív... de persze nem, ő kibírja. Hogyan tegyem könnyebbé, mit csináljak? Meddig tart ez a szörnyen rossz érzés????
2009. febr. 3. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hónapokig is tarthat sajnos. Én is ebben a cipőben vagyok, lassan 1 hónapja és majd beleőrülök. Időnként azonban hallok felőle és ez nagyon sokat segít.
2009. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hallgasd a kedvenc dalaidat,tölts sok időt jó társaságban(pl.:baránőkkel),mozogj(akkor is,ha nincs kedved),próbálj ki új hobbikat!hajrá,én szurkolok neked,kibírod!:>
2009. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ha elhagyott,mert nem akar téged, nem éri meg, hogy kínozd magad! Próbálj meg kikapcsolni, barátokkal, szülőkkel dumcsizni, csinálj valamit - de ne egyedül, így kicsit könnyebb lesz. mert amúgy tényleg hosszú ideig is elhúzódhat! beszéld ki magadból, vagy sírj egy jó nagyon annak a vállán, akiről tudod, hogy számíthatsz rá, azután nézz a tükörbe, határozd el, tovább lépsz. Tudom, hogy marha nehéz, de ha nem próbálsz meg erőt venni magadon, nem fog menni. Bizti fiatal vagy még, előtted az élet, és ha nem zárkózol be, sok-sok jó buli vár még rád!! Fel a fejjel!
2009. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ezzel nem segitek ,de en is igy vagyok :(

egesz nap sirok es alszom..

2009. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én több mint egy és fél éve ezel szenvedek és találj ki egy új hobbit sportot és sokat legyél társaságban is.
2009. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hu ez nagyon rossz és fájdalmas én az elsőnél voltam igy h ennyire összetörtem 2 évembe telt mire végleg elfelejtettem és ez ellen nem tudsz semmit sem tenni nincs rá orvosság sajna...:(ezzel nem azt akartam mondani h most 2 évig fox szenvedni...mindenkinél más...
2009. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne, mot elszomorodtam. Van egy fiú és nem tom mi van köztünk, de imádom! És én is szenvednék miatta, de nem akarok ilyen sokáig! Remélem nem ver át!:S:(
2009. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytak? az ok sokféle lehet,ezt nem írtad,akár csak egy kis összeveszés valami apróságom. A párommal mi is így voltunk,és visszakönyörögtem magam, büszkeség ide-oda, mert holmi hülyeség miatt nem akarom elveszíteni, énis sírtam egész nap míg külön voltunk.Ez egy megoldás lenne,de csak Te tudod az igazi okot, és, hogy javítható-e még. Remélem igen. sok szerencsét!
2009. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
oktober óta igy vagyok ezzel azóta nagyon sokat vagyok a barátaimmal és foglalkozok magammal...de semmivel sem könnyebb.jó tudni h sokan szeretnek és ez néha segít!
2009. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ilyen esetekben..muszáj,akarni kell felejteni,persze ha szeretnéd!nehéz,de ez a titok nyitja!irány pasizni..fel a fejjel..találsz még pasit bőven..ne szomorkodj,ha nagyon fáj is..idő megold mindent..én is jártam hasonló cipőbe,de ki nem!?buli,pasi,sport,sok trécselés..elfeledi a gondot..új kapcsolat...
2009. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!