Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmagyarázná nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná nekem a női logikát?

Figyelt kérdés

1 éve küzdök egy lányért, látom rajta, hogy szimpatikus vagyok neki meg minden,de egyelőre mégis úgy tűnik, hogy nem akar velem járni, pedig elég sok mindennel bizonyítottam neki rátermettségemet. Ha megkérdezem tőle, hogy mit kellene még tennem ahhoz, hogy az enyém lehess, hogy magamévá tehesselek annyit mond, hogy "Neked nem kell semmit tenned. Itt most nekem van melóm, nem neked."

Tehát rohadtul nem értem és már tanácstalan vagyok, mert kifogytam az ötletekből...:) Elengedni meg nem akarom mert egyrészt már 1 éve küzdök érte és értelmét vesztené az egész, másrészt meg amúgy is van egy srác, aki feni rá a fogát és nem szeretném, ha mondjuk az ő keze ügyébe kerülne...:)

18/F


2012. aug. 1. 23:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És az általam használt fogalmaknak most az átvitt értelmét kéne nézni, nem azt szeretném, hogy kiokítsatok a szóhasználatom miatt, hanem némi tanácsot vagy bármit, ami használható egy ilyen helyzetben..
2012. aug. 1. 23:49
 12/16 anonim ***** válasza:

De ha ezeket írtad le, akkor joggal gondolhatjuk, hogy itt szúrtad el.

Minden társaságból (ha szabad voltam) megszereztem a legjobb nőt. Kivéve egyet. Ott is közel voltam a célhoz, de nem jött össze. Van ilyen.

2012. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is akar veled lenni. Vagy gázul nézel ki és nem meri felvállalni a barátnőinél hogy veled jelen meg. Mondd azt neki hogy vagy velem leszel vagy nem beszélek veled soha többet. Palim ezt csinálta, három éve együtt vagyunk.
2012. aug. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Al Bundy mindent elmagyaráz:


http://www.youtube.com/watch?v=4SaMjFfTQq4

2012. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A nőknek nincs logikájuk, állatias ösztönlények.
2012. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni. A lánynak igaza van. Találnak mindig olyan fiút aki udvarol nekik ez jót tesz az önértékelésének és úgy adják elő a barátnőinek: "ez a fiú meg nem hagy békén már egy éve udvarol..." sajnos te a fejed tetejére állhatsz akkor sem lesz semmi a kapcsolatból mert jön egy számára vonzó srác és azonnal beleszeret. Az, hogy szimpatikus vagy neki körülbelül annyit jelent, hogy kedves vagy számára de esze ágába sincs veled járni. A vonzó srác viszont kelleni fog neki és mindent elkövet, hogy megszerezze magának. El kéne felejteni ezeket az amerikai romantikus filmeket ahol a főhős addig udvarol míg meg nem kapja a jutalmát. Ilyen sose volt. És a nők nem bonyolultak csak későn jövünk rá mi kell nekik utána meg már nem is érdekesek... egy év alatt mennyi nőnél lett volna esélyed te jó ég és ezzel pazaroltad az időd. Soha nem fog igent mondani, keress másikat ezt te is belátod ha nem akkor szenvedj még egy kicsit...
2012. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!