Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmagyarázná nekem valaki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná nekem valaki ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
szóval, szinte mindig azt veszem észre h azoknak a pasiknak akik ilyen bunkó paraszt öntelt tapló emberek azoknak szinte mindig van barátnőjük, és azoknak a pasiknak akik ilyen tök jó fejek meg rendesek és kedvesek azoknak meg alig van barátnőjük, ezekszerint a lányok szeretik ha bunkó a pasijuk?:O
2012. jún. 27. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nekem meg te magyarázd el,h miből gondolod,h ez így van?


Történetesen én egy öntelt,tapló,bunkó,paraszt vagyok,és akár hiszed,akár nem,épp ezért nem akar velem járni a lány akinek tetszem.

2012. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Robi.88. ***** válasza:
Mert ha vkivel bunko és kozombos vagy akkor jobban benne van a vágy h akkor is megszerez maganak...Ha meg kedves vagy vele akkor ugy van h futtyentek és már ugrik is. ez van a háttérben:)
2012. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában a legnormálisabb/legkedvesebb pasik a legvisszahúzódóbbak, úgy értem, nem igazán kezdeményeznek... A bunkók meg egyből rámásznak a csajra..

Én inkább halnék meg egyedül, mint hogy összejöjjek egy paraszttal, de erre szerencsére nincs szükség, van egy normális rendes barátom :) Szóval én asszem kivétel vagyok :)

18L

2012. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!