Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tit láttok ebben logikát?

Figyelt kérdés
Lassan egy évig volt viszonyom egy 30as pasival. Nem volt barátnője és nekem sem, egy hosszú kapcsolaton voltam túl, ezért kellemes volt vele egy laza kapcsolat. Pár hónapja talált magának egy nőt, ezért én mondtam, h legyen boldog, hagyjuk abba a laza kapcsolatot. Kb két hónapja nem is beszéltünk, de aztán felhívott. Azt mondja szerelmes és jól megvannak már hónapok óta, mégis szeretne velem találkozni és fenntartani a viszonyt...Én ezt nem értem. Értettem, amíg nem volt barátnője és nem volt szerelmes. De így??? Miért????
2011. aug. 5. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem elég neki egy nő..hát ez van

szerintem ne menj bele egy ilyenbe

2011. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bele ne menj. Tombol a farka, ennyi. :D
2011. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
cső Juli :D
2011. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De hogy hogy nem elég?? Miért??? Tombol a farka? Oké, ott a barátnője, szexeljen vele! Miért nem teszi? Miért kellek a képbe én?? Tényleg fel nem foghatom...
2011. aug. 5. 14:42
 5/16 twinky ***** válasza:
Te vagy az, Detti?
2011. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem elég neki a barátnője? Mert pasi.
2011. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
se nem juli se nem detti, de jó volt ;-)
2011. aug. 5. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátnőjét még nem vette rá a szexre, és kell neki valaki, akin kiélheti magát. Egyébként meg én sem értem. :/
2011. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Lenke drágám :D
2011. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
legyezgeti a hiúságát, valamint 2 mindig jobb mint 1
2011. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!