Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az embereket. Ennyire furcsa ez? Ti mit gondoltok ha ilyet láttok?

Figyelt kérdés

Hollandiába élek már több mint fél éve,és összejött egy néger sráccal! Együtt vagyunk már 2 hónapja..nagyon aranyos és megkell mondanom csalódtam bennük,mert énse gondoltam,hogy ilyen értelmesek meg ahogy gondolkoznak!mindegy nem is ez a lényeg,hanem mikor sétálunk az utcán meg együtt vagyunk mindenki megnéz és ilyen furcsa fejet vágnak..mintha elitélnének,lenéznének,hogy ilyen sráccal járok!

Anyumnak se tetszik igazán a dolog..elfogadta a helyzetet,de látom rajta,hogy nem tetszik neki..mindig odaszúr,hogy ezekbe nem lehet megbizni..agresszivak,mindenki maradjon meg a saját szinénél..

Pár hete pedig Facebookra felraktam a közös képünket és egyből jöttek a hozzászólások,hogy :-"wow" -"Furcsa" "az ember szine fehér.."

Ti mit gondoltok? Ti is elitélitek az ilyet?

szerintem mindenki ember tök mindegy milyen szine van..

18/L


2011. júl. 8. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a négerekkel. De egyéb más fajtával vagy hogy mondjam ha beilleszkedik a társadalomba.
2011. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális,intelligens ember nem ítéli el,mint ahogy én sem.Férfi vagyok (és az illatom is férfias:D),de egy fekete lány is lehet ugyan olyan szép,mint egy fehér,és ha fehér sráccal áll össze semmi gond.Nekem semmi bajom a feketékkel,sőt,valahogy nekem az összes szimpatikus,tehát szarni bele az ilyen bunkó parasztokba,akik leszólnak Titeket.Üdvözlöm a barátod!:D:D
2011. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én nem ítélem el az ilyet egyáltalán.:)

valószinűleg azért fura mindenkinek, mert nem látnak ilyet mindennap:)

2011. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez lakhely kérdése is.tudod egy kisebb településen elég intoleránsak az emberek sajnos.Nem kell foglalkozni velük.Szánalmas dolognak tartom,ha valakit eleve a bőrszíne miatt leírnak.
2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem ítéllek el de én személy szerint megmaradok a saját színemnél,fehér vagyok...soha nem kezdenék cigánnyal,négerrel,kínaival stb...de ezért még másokat nem ítélek el érte...
2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

17:29 Jó a humorod:D


Amúgy igen, az értelmes embernek fel sem merül az agyában, hogy ez más lenne.

2011. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem kinézet hanem ész alapján ítélek...aki kinézet alapján ítél az nem lehet valami okos(ezzel nem anyukádat akarom szidni)
2011. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem cigány, akkor nem ítélem el. Semmi bajom a négerekkel, és semmi kivetnivaló nincs abban, hogy néger sráccal jársz.
2011. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten irigyellek, mert nekem nagyon tetszenek a néger pasik :P

20/L

2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Istenem!

Nekem semmi gondom a feketékkel, de csak fehér csajjal kezdenék.nem hiszem h nem találnál rendes fehér embert is.nem kéne így elkorcsosítani az emberiséget.

2011. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!