Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmagyarázná nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná nekem a női logikát?

Figyelt kérdés

1 éve küzdök egy lányért, látom rajta, hogy szimpatikus vagyok neki meg minden,de egyelőre mégis úgy tűnik, hogy nem akar velem járni, pedig elég sok mindennel bizonyítottam neki rátermettségemet. Ha megkérdezem tőle, hogy mit kellene még tennem ahhoz, hogy az enyém lehess, hogy magamévá tehesselek annyit mond, hogy "Neked nem kell semmit tenned. Itt most nekem van melóm, nem neked."

Tehát rohadtul nem értem és már tanácstalan vagyok, mert kifogytam az ötletekből...:) Elengedni meg nem akarom mert egyrészt már 1 éve küzdök érte és értelmét vesztené az egész, másrészt meg amúgy is van egy srác, aki feni rá a fogát és nem szeretném, ha mondjuk az ő keze ügyébe kerülne...:)

18/F


2012. aug. 1. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet elmagyarázni, megérteni is képtelenség!!
2012. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én 5 évig tettem ezt barátom, ugyanezt a választ kaptam (ha látta szorul a hurok, inkább távolodott, félt a kisértéstől.)


majd összejött mással és ugy csinált, mint aki nem tett semmi rosszat :D

2012. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

mivel bizonyítottad a rátermettségedet? Megküzdöttél a 3 fejű sárkánnyal?? :D:D:D:D:D


Amúgy ezt én sem tudom elmondani neked-nőből vagyok de néha én sem értem magunka-pedig elmondanám ha tudnám.:/

2012. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de ezt én sem értem. Sosem értettem az olyan lányokat, akik szórakoznak a pasikkal, pitiztetik meg versenyeztetik őket, hogy kitalálják, ki a legjobb. Undorító az ilyen viselkedés. Az ilyen csajok miatt szólják le a normálisakat is, akik őszinték és nem játszanak a másikkal.


24/l

2012. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tény és való,hogy nem egy ribancról van szó, érett csajszi, szűz is ráadásul és nehéz megtörni, ezért szeretnék tanácsokat kérni.
2012. aug. 1. 23:32
 6/16 Hole Hunter ***** válasza:
Gondolj vmi jó dologra, tedd az ellenkezőjét! Aztán, ha megkérdik miért csináltad, sértődj meg!...nagyjából ennyi...aztán van, amelyik felnő...a többi hisztis pics@ marad. :)
2012. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szimpatikus sokmindenki lehet. Ez nem jelenti azt, hogy járni is fog/akar vele. Ezen nem tudom mi a baj, nem tehet arról ha nem akar többet. Talán arra utal (báőr nem tudom miért nem kérsz Tőle magyarázatot), hogy szimpatikus vagy neki és jobban meg akar kedvelni. Csak az van, hogy ez nem így megy, nem attól fog valaki szeretni hogy akar vagy hogy mit teszel érte. A másik meg, ne haragudj, de ha neked mondaná valaki, hogy magáévá akar tenni akkor elküldeném a francba...
2012. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első része 4-ik válaszolónak szól:

Férfi vagyok. Nem szóljuk le azokat akik őszinték, és nem játszanak a másikkal, csak erős kétségeink vannak a létezésükkel kapcsolatban. :)

Nem azért pitiztetik őket, hogy kitalálják ki a legjobb, hanem mert megtehetik. Választani nem közülük fognak, és ez már inkább a Kedves Kérdezőnek szólt.

Át kellene gondolnod, hogy ennek a lánynak pitiző kutyuska vagy, vagy tényleg egy pasijelölt?

2012. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg ez az "enyém lehess", "megtörni"... Már ne is haragudj de nem egy lóról van szó vagy egy tárgyról...
2012. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A szimpatikus alatt itt sok mindenre gondoltam: látszik rajta, hogy szeret, sugárzik róla, de mégis úgy tűnik nem akar párkapcsolatot. A magamévá tételt meg most csak úgy odaírtam, konkrétan úgy kérdeztem meg, hogy mit kellene még tennem ahhoz, hogy lehessen köztünk több is.
2012. aug. 1. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!