Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne, hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne, hogy hívjon fel 2-3 óránként?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja együtt vagyunk, kb a 3. hónaptól kértem, hogy hívjon, vagy elég, ha megcsörget, csak tudjam, hogy minden rendben van vele.

Kisebb-nagyobb sikerekkel meg is tette, viszont veszekedtünk pár napja (nem ezen), és kibukott, hogy én ellenőrizgetem őt mindig, meg milyen már, hogy pár óránként meg kell csörgetnie...


Nagyon rosszul esett, mert képtelen vagyok elmondani neki az okot..


A veszekedésünk óta nem is csörget, esténként beszélünk facebookon, meg felhív napi pár percre, és majd találkozunk hétvégén...


De én így szétaggódom magam, hogy nem tudom, mi van vele..


Tényleg nagy az elvárásom?


17/L


2012. aug. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Beteges... én pl el is felejteném a csörgetést nem hogy még ez járna az eszembe, van amikor barátnőmet is elfelejtem visszahívni pedig láttam, hogy hívott csak később akartam hívni...
2012. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
Valami baj van az agyaddal, te leány.
2012. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális amit csinálsz. Oka kell hogy legyen hogy ilyen bizonytalan vagy magadban. Elfog hagyni minden férfi ha ezt folytatod. 32/nő
2012. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó. Most olvastam ami a barátnőddel történt. Sajnálom viszont igaza van azoknak akik azt írták hogy addig inkább ne légy senkivel ameddig ezt nem dolgozod fel. Tönkre fogod tenni az összes kapcsolatodat így. És tényleg ezek után pedig bele kerülsz egy ördögi spirálba, mert még rosszabbul érzed magad amiért mindenki elhagy. Ezt nem lehet senkire ráterhelni. Nekem is meghalt a testvérem, rengetegszer hívtak de nem értek el telefonon anyuék. Ha több nemfogadott hívásom van egy személytől (5-6) újból átfut rajtam az az érzés. De ezt magamban rendeztem, nem lehet a környezetemet emiatt tönkre tenni. El fognak hagyni hidd el, az hogy ennyire nem vagy őszinte a pároddal az pedig gáz. Ez nem egy olyan dolog amit nem lehet elmondani. 8 hónap járás után még ilyen titkaid vannak? Az őszinteségeddel előbbre tartanál. Még mielőtt túl késő lesz és kidob a srác.
2012. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
92%

Az a szomorú igazság, hogy akár 2percenként is csörgethetne, ha valami rossz történik vele azt nem fogod tudni megakadályozni az által, hogy csörög a telefonod. Szegény vőlegényemet is kiröhögöm néha amikor nélküle megyek este találkozni barátnőkkel és mindig elmondja, hogy hívjam ha baj van. Oké felhívhatom, de mire oda érne valószínűleg tárgytalan lenne a dolog. Persze tudom, hogy azért mondja, mert szeret meg félt, de ha belegondolsz elég vicces. Mit tudna kezdeni azzal, hogy felhívom? Felhívom a rendőrséget pl. vagy hangosan visítok, annak van értelme.

Pláne, hogy csörget. Na abból honnan tudod, hogy hol van? Attól, hogy megcsörget még rá 2 percre simán kitörheti a lábát.

Ha nagyon nagy a baj, úgysem tud telefonálni.

Nekem is meghaltak barátaim és nem könnyű, de nem élhetek állandó rettegésben és nem szabályozhatok mindenkit. Nekem egy kérésem volt, mivel az egyik barátom autóbalesetben halt meg, hogy SOHA ne üljön be olyan mellé, aki ivott. Nem érdekel, hogy csak egy felest és nem kotta részeg az illető, akkor se. Ez az én paranoiám, de szerintem ez még az elviselhető határon belül van. Amit te csinálsz, abban sajnos nincsen logika, így nehéz megértenie bárkinek is. Még ha tudná a történteket sem tudná elfogadni az érveidet.

2012. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Annak a válaszolónak volt nagyon igaza, aki azt írta, hogy próbáld ki, hogy neked is két óránként meg kell csörgetni valakit. Saját magad teszed ezzel tönkre, hisz ha nem csörget épp két óránként, akkor már elkezdesz stresszelni, hogy épp mi lehet. Ennek meg semmi értelme.

Ha meg mégis a megcsalásról szól a történet,na akkor ezzel csal belehajszolod,és nem megakadályozod.

2012. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
ne szállj rá ennyire, megölheti a kapcsolatot
2012. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
Én nem hívnálak fel... Sőt! Ha te hívnál fel sem venném!
2012. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
És egyébként tényleg csak kitaláltad azt a szomorú történetet, mert akkor azt egyből elmondtad volna a barátodnak már a legelején!
2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak féltékeny vagy nagyon, ezért szeretnéd, hogy hívogasson.

Hisz ebben a hívogatásos dologban, még 15 éves fejjel sem látok logikát.! Pont ahogy egyik válaszoló írta, attól mert fel hív 3 óránként, még kitörheti abban a 3 órában a lábát,amikor épp 'szabadságon' van. =/.

Szerintem csak szeretnél mindig nyugodt lenni, hogy biztos nem-e más nővel van.

2012. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!