Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne, hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne, hogy hívjon fel 2-3 óránként?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja együtt vagyunk, kb a 3. hónaptól kértem, hogy hívjon, vagy elég, ha megcsörget, csak tudjam, hogy minden rendben van vele.

Kisebb-nagyobb sikerekkel meg is tette, viszont veszekedtünk pár napja (nem ezen), és kibukott, hogy én ellenőrizgetem őt mindig, meg milyen már, hogy pár óránként meg kell csörgetnie...


Nagyon rosszul esett, mert képtelen vagyok elmondani neki az okot..


A veszekedésünk óta nem is csörget, esténként beszélünk facebookon, meg felhív napi pár percre, és majd találkozunk hétvégén...


De én így szétaggódom magam, hogy nem tudom, mi van vele..


Tényleg nagy az elvárásom?


17/L


2012. aug. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
0%
Vagy állíts be ébresztőt 2 óránkéntra.
2012. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
52%
Nagy kérés, főleg ha nem mondod el neki miért. Ha elmondanád, talán megértené, és kompromisszumra jutnátok valahogy. Amúgy megértelek, én is ilyen parás vagyok, és bár nem igénylem a 2-3 óránkénti hívást, ha valaki, aki fontos nekem, megígéri, hogy hív, és nem hív (és én sem tudom, vagy pl. éjszakára kikapcsolja), akkor nagyon beindul a fantáziám. :S
2012. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ahhoz, hogy a szüleid nagyon aggódnak érted ezért megkérnek, hogy 2-3 óránként telefonáljál, vagy csörgesd meg állandóan őket, mert szeretnék tudni, hogy jól vagy-e. Próbáld meg ezt, egyből megtudod mit érez a barátod.
2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

" Ne csaljon meg, ennyi. Csörgessen meg, ennyi. "


Ezzel teljesen elárultad magad. Semmilyen tragédia nem történt Veled, sem a barátnőddel. Ha azért akarnád, hogy hívogasson mert félted, akkor nem eszedbe sem jutna, hogy esetleg megcsal azért nem hív. Azért kell, hogy telefonáljon, hogy tudd, nem csal meg. Ezért nem kell megbotránkoztató és szomorú történeteket kitalálnod.

2012. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig hanyagolt a párkapcsolat dolgot, amíg nem tudod feldolgozni a barátnőd elvesztését. Mert eleve labilis idegállapotban vagy, és ha a beteges viselkedésed miatt majd sorban hagynak el a barátaid, akkor mégjobban tönkremész, aminek ki tudja milyen vége lehet. Én a barátommal soha nem telefonálok szinte, csak ha valami nagyon sürgős megbeszélni valónk van, amúgy csak facebook levél, vagy SMS, és a találkozások, amik van, hogy heti egyszer vannak, van, hogy minden nap. Én lány vagyok de nem is bírnám ezt kérni, de elviselni se, hogy nekem jelentkeznem kelljen folyamatosan. Meg el is felejteném. Semmi értelme. Te is feleslegesen idegesíted magad, mert ha pl. nem ér rá 3 óránként hívni, hanem egyszer 4 óra múlva hív, te azalatt az egy óra alatt felfested az ördögöt a falra, hogy biztos meghalt. Hülyeség. Vagy tedd túl magad rajta és ne várd el a hívásait, vagy szakíts vele ha nem megy.
2012. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

2-3 óránként megcsörgetni???? Mikrochipet nem akarsz beleültetni, hogy egy térképen követhesd az útját???


Ez beteges, úgy otthagy mint a szél. Aztán a következő is, az azutáni is, mert normális férfi ezt nem viseli el.

2012. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy szörnyű, ami történt. De. Ilyen dolgok megtörténnek, sajnos ez beletartozik a mai világba. Fel kell tudni dolgozni. És nem így. És nem, nem elvárható dolog. Én ugyan lány vagyok, és elég lelkis típus is, de megőrülnék, ha egy nap mániákusan kellene figyelnem az időt, hogy hopp, letelt a 3 óra, muszáj felhívnom a barátomat, különben duzzog meg hisztizik. Meg az is, hogy muszáj tudnia mindig minden pillanatban, hogy hol vagyok, mit csinálok. Vannak olyan programok, amiken pl. nem is lenne időm rá, vagy óriási illetlenség lenne hívogatni másokat. Pl. ha színházba megyek, ahol épp nincs szünet, vagy rövid, nem fogom csak azért bekapcsolva hagyni a telefonomat, hogy a nagymonológ közben megírjam a "kötelező" SMS-t vagy urambocsá' csörgessek. Ugyanígy egyetemi tanóra alatt, vagy ha a barátnőimmel vagyok programon, bulizni, koktélozni, esküvőn... van olyan helyzet, amikor nem is tud felhívni. Ne haragudj, de azért ezekbe is bele kellene gondolni, mert ez már az önzőség felé megy el, még ha nem is ez a szándékod vele.
2012. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

Na és ha megcsörget 3 óránként attól el tud kerülni egy balesetet? Nem.

Ha nem csörget akkor sem biztos hogy baja van, lehet, hogy lemerült a telefon vagy bármi más...


Ez csak a te lelki problémád, ne hanyagold a kezeléseket, mert ha nem teszel ez ellen valamit, minden pasit elüldözöl magad mellől.

Ha a fiúd lennék, az első ilyen kéréskor otthagytalak volna, mert ez már tényleg túlmegy egy egészséges határon. Csoda hogy eddig bírta veled.

2012. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
73%
És ha megölnék a barátodat is, elvennék a telefonját és "poénból" megcsörgetnék párszor az utoljára hívott számot (téged), akkor attól nyugodt lennél?
2012. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy
2012. aug. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!