Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne, hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne, hogy hívjon fel 2-3 óránként?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja együtt vagyunk, kb a 3. hónaptól kértem, hogy hívjon, vagy elég, ha megcsörget, csak tudjam, hogy minden rendben van vele.

Kisebb-nagyobb sikerekkel meg is tette, viszont veszekedtünk pár napja (nem ezen), és kibukott, hogy én ellenőrizgetem őt mindig, meg milyen már, hogy pár óránként meg kell csörgetnie...


Nagyon rosszul esett, mert képtelen vagyok elmondani neki az okot..


A veszekedésünk óta nem is csörget, esténként beszélünk facebookon, meg felhív napi pár percre, és majd találkozunk hétvégén...


De én így szétaggódom magam, hogy nem tudom, mi van vele..


Tényleg nagy az elvárásom?


17/L


2012. aug. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami történt, szörnyű, hogy ilyenek történnek.

DE! a barátod fiú, vele nem történhet meg ugyanez. Egyszer hívjon fel egy nap, max. kétszer. És mindenképp mondd el neki mi történt, miért félted ennyire, mielőtt még félreérti, és azt hiszi ellenőrzöd!

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
44%

Nagy bizony! Ilyen fokú kontroll a másik felett, ilyen fokú birtoklás egyenesen vezet a szakításhoz, és még boldog lehetsz, ha előtte meg nem csal (ha megcsal, megérdemled, mert szinte magad lököd a másik nő karjaiba).


Egy nap egyszer! Maximum. Ha esetleg úton van, akkor többször is lehet, de még akkor sem kétóránként!


Te nem aggódsz, kedves, hanem aggódásnak címkézed és álcázod a beteges szintű birtoklási vágyadat.


Most szerelték nálunk a radiátort, itt volt két mandró majdnem öt órán keresztül. Egyiknek sem csörgött a mobilja, hogy "anyus" keresi őket. Miért zaklatod a párodat folyton? Miért követelsz magadnak állandó magaddal-foglalkozást? Mi vagy te, kétéves kislány?!


Nagyon gyorsan szokj le erről a viselkedésről, különben hamar egyedül maradsz.

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

22-es, értsd már meg, hogy nem ellenőrizgetésről van szó meg társairól.

Nem érdekel, hogy mit csinál, ne csaljon meg ennyi. Csörgessen meg, ennyi.

2012. aug. 1. 20:43
 24/60 anonim ***** válasza:
72%

ha nem tudod elmondani neki akkor mutasd meg neki amit itt leírtál.ha tudja h miért kéred erre akkor máshogy fogja látni a dolgokat és 1. nem hagy el záros időn belül,2 segíthet túljutnod ezen a dolgon.

szörnyű ami a barátnőddel történt de sajnos ez bármikor bárkivel előfordulhat...:( mondd el neki, neked is jobb lesz.ha akarsz beszélgetni róla priviben is írhatsz:)

2012. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
hát én meg is őrülnék pl. munka közben ha még a telefonomat is folyton figyelnem kéne, hogy jaj letelt a 2 óra csörögnöm kell... Hidd el ez baromi idegesítő!!! Sajnálom ami a barátnőddel történt, de ez nem megoldás semmire!
2012. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim válasza:
30%

Autista vagy vagy mi?

Komolyan, én nagyon elküldenélek, hogyha 2-3 óránként kéne hívogatni!:D Hát ki vagy te?:D

2012. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp meséld el ezt a dolgot a barátodnak, különben szakítani fogtok, mert azt fogja hinni (vagy már azt is hiszi), hogy féltékeny vagy, ellenőrizgeted és birtokolni akarod. Ha elmondod neki, hogy mi történt, megértőbb lesz, hidd el, és akár meg is tudjátok oldani ketten ezt a problémát. Például úgy, hogy folyamatosan, napról napra csökkentitek a hívások számát.
2012. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim válasza:
61%
Beteges nagyon. Ne csodálkozz, ha majd elhagy.
2012. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
45%
Minden múltbéli eseményt nem terhelhetsz rá arra, akivel együtt vagy. Ha többen meg is csalnak a jövőben, a következő társad megérdemli a bizalmat, ha ellopták az autódat, nem kell bekamerázni mások garázsát, ha beverted a térded valahol,nem kell folyton térdvédőben sétálni... el kell fogadni, hogy az életben vannak rossz dolgok, sőt, baromi nagy szívások is... de túl kell lépni! Ez a szerencsétlen nem teher arról, hogy te ilyen traumán estél át (megjegyzem, nem te, hanem a barátnőd!, ami azért különbség!), és ilyen irreális elvárásaid nem lehetnek vele szemben! Csoda hogy nem hagyott faképnél azonnal! Ha egészséges, normális kapcsolatot akarsz kialakítani valakivel, akkor tedd rendbe a gondolataid, mert egyedül maradsz! Azt meg a barátnőd sem szeretné, hidd el!
2012. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyok az elvárásaid, és nem is érthetőek addig amíg nem mondod el neki miért kéred ezt. Milyen kapcsolat az ahol 8 hónap után nem mondod el neki ezt a fontos dolgot. Ha szeret és szereted, akkor igen is rá is tartozik ez. És akkor talán könyörögni sem kell hogy hívogasson. Ha nem mondod el, akkor számíts rá hogy záros időn belül elhagy, mert minden ép eszű ember ezt tenné, ha ilyet kérsz tőle és nem indokolod meg erősen. Azt jól teszed ha pszichológushoz jársz, mert nem élhetsz úgy, hogy állandóan telefont vársz, és nem is kérhetsz senkitől hosszú távon részvételt ebben a sztoriban.
2012. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!