Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne, hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne, hogy hívjon fel 2-3 óránként?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja együtt vagyunk, kb a 3. hónaptól kértem, hogy hívjon, vagy elég, ha megcsörget, csak tudjam, hogy minden rendben van vele.

Kisebb-nagyobb sikerekkel meg is tette, viszont veszekedtünk pár napja (nem ezen), és kibukott, hogy én ellenőrizgetem őt mindig, meg milyen már, hogy pár óránként meg kell csörgetnie...


Nagyon rosszul esett, mert képtelen vagyok elmondani neki az okot..


A veszekedésünk óta nem is csörget, esténként beszélünk facebookon, meg felhív napi pár percre, és majd találkozunk hétvégén...


De én így szétaggódom magam, hogy nem tudom, mi van vele..


Tényleg nagy az elvárásom?


17/L


2012. aug. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom ami a barátnőddel történt, de azzal, hogy ő meghalt, nem kéne a te életedet is "megölni".

Közhely, de az élet megy tovább.

Én is veszítettem el szerettemet hirtelen, balesetben, de tovább léptem, muszáj volt.

Ő biztos nem akarná, hogy miatta és egy undorító gyilkos miatt a saját életedet tönkre tegyed!


Gondolj arra, hogy ő föntről figyel téged, segít a bajban, drukkol neked, együtt nevet és együtt sír veled.

Ugye te is inkább nevetni látnád, mint sírni?

Meg gondolj arra is, hogy gyakorlatilag nulla az esélye, hogy még egyszer ilyen szörnyűség megtörténjen a szeretteiddel!

2012. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ez történt, de ez tényleg nem megoldás semmire. Beszéljétek meg, akkor is ha nehéz. Szeret téged, és meg fogja érteni hidd el.
2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy megvisel ez a dolog, ami történt, de ez, ahogy állsz a dolgokhoz, nem normális. Neked kell változnod, szakember segítségét kérned (akár újra!), mert látszik, hogy nem bírod feldolgozni. Nem ellenőrizhetsz minden neked fontos embert, ezt senki nem fogja hosszútávon elviselni.

A barátodnak meg igenis mondd el ezt, hogy mi az ok. Csak hogy kicsit megértőbben és türelmesebben álljon hozzád és támogasson, ha pszichiáter segítségét kéred a gyógyulásod érdekében. Különben szimplán egy őrült csajnak fog gondolni.

2012. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
94%

2-3 óránként jessszus, hát biztos nem hívogatnálak annyiszor


ha meg akar csalni akkor úgy is meg fog, ezen kár parázni és nem ezen fog múlni az sem, hogy megtámadják-e vagy nem

2012. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 sippara ***** válasza:
100%
Pár éve két éven belül négy közeli barátnőm hunyt el. Egy ideig senkit nem engedtem közel, aztán a párommal valami hasonlót csináltam (viccesen ugyanannyi idős voltam akkor, mint most te). Egy nagy beszélgetés a nővérével döbbentett rá, hogy nem tudok mindenkit megvédeni, és nem is kell. A barátnőim - bár a mai napig könnybe lábad a szemem, ha rájuk gondolok - ott voltak az életemben, amíg kellett, nagyon sokat adtunk egymásnak és azt hiszem, ők is ugyanennyire örülnének, hogy ismerhettük egymást. Hidd el, a végén csak ez számít. Mondd ezt el a barátodnak - mármint ami a barátnőddel történt -, így talán megérti, de te is próbálj megnyugodni. Ha két-három órán belül nem hív, mit csinálsz? Ha bajban lenne, mit tudnál tenni? Sajnos semmit. Vigyázz rá, de NE így.
2012. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
Igy el fogod őt vesziteni!! Mondd el neki! vagy ird le!Sajnalom amugy.
2012. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
25%

"meggyilkolták, és utána megerőszakolták"


Miért nem fordítva?

Képes volt egy hullával csinálni? :S

2012. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
47%

Kedves #37 #38 válaszoló. Amennyiben nem tudsz a kérdésre válaszolni, ne tedd! A kérdező sok hasznos választ kapott, nem kell itt ba*akodni. Az meg hogy valaki hullával szereti csinálni, sajnos korántsem egyedi eset. Hallottál már a nekrofíliáról?

Mint ahogy mások is, én is kifejtettem a véleményemet fentebb, normális hangnemben.

2012. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Pszihológushoz is jársz. Akkor nem gondolod, hogy nem erősíteni kéne ezt a beteges dolgot azzal hogy felhív hanem leküzdeni, és megszokni, hogy nem normális?
2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
90%

Nagy kérés lenne, igen. Neked eszedbe jutna bárkit 2-3 óránként csörgetni? Napközben te nem szoktál semmit csinálni csak várod a hívást/csörgetsz másokat?

Keresned kéne valami hobbit, hogy addig se unatkozz amíg nem kezdődik a suli.

Hogyha nem szoksz le erről hogy téged csörgetni kell, lassan nem lesz aki csörgessen.

2012. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!