Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne, hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne, hogy hívjon fel 2-3 óránként?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja együtt vagyunk, kb a 3. hónaptól kértem, hogy hívjon, vagy elég, ha megcsörget, csak tudjam, hogy minden rendben van vele.

Kisebb-nagyobb sikerekkel meg is tette, viszont veszekedtünk pár napja (nem ezen), és kibukott, hogy én ellenőrizgetem őt mindig, meg milyen már, hogy pár óránként meg kell csörgetnie...


Nagyon rosszul esett, mert képtelen vagyok elmondani neki az okot..


A veszekedésünk óta nem is csörget, esténként beszélünk facebookon, meg felhív napi pár percre, és majd találkozunk hétvégén...


De én így szétaggódom magam, hogy nem tudom, mi van vele..


Tényleg nagy az elvárásom?


17/L


2012. aug. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
89%

Ha a barátod nincs iraki bevetésen, vagy féléves túlélőtúrán, csak a szomszéd faluban, akkor kicsit paranoiás vagy.

Egyébként mi az ok?

2012. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
96%
És miért nem tudod leírni az okot?
2012. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Mert még mindig nem tudtam feldolgozni, pedig járok pszichológushoz is...
2012. aug. 1. 20:32
 14/60 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd a pszichológust,majd mi segítünk!!! Mesélj!!!!
2012. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
74%
Igen,nekünk elmondhatod..Vagy írj privit,hidd el,könnyebb lesz.
2012. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
87%
Mégis mi baja lenne?
2012. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Leírom, de csak hogy segítsetek, hogyan mondjam el ezt a barátomnak? Szavakban képtelen vagyok ezt elmondani, mert összetörnék, gondolni rá is félek...


2 éve történt, hogy egy nagyon jó barátnőmmel telefonáltam, mondta, hogy visszahív pár óra múlva, de nem hívott soha többé, meggyilkolták, és utána megerőszakolták...


Leírni könnyebb, na de elmondani neki...

2012. aug. 1. 20:36
 18/60 anonim ***** válasza:
87%

"Amennyiben nem veszélyes helyen van, vagy veszélyes a munkálja, akkor kiborító amit csinálsz. "


Meg volt itt az iraki bevetés is.


Akkor SEM normális. Egyáltalán nem normális akkor sem.


A saját aggódásodat, önzésedet félre kell tenni, mert a másiknak van elég feladata, felelőssége akkor, figyelni valója, nem szabad még azzal is terhelni, bosszantani, hogy te otthon ülsz a fotelban és telefonos bejelentkezést követelsz.

2012. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Aha.. Sajnálatos.


De az összes rokonod és barátod két óránként felhív? EZ idegesítő!

2012. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Nem, ők nem érdekelnek annyira. A lánnyal nagyon közeli kapcsolatom volt, mint pl most a barátommal.
2012. aug. 1. 20:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!