Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne, hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne, hogy hívjon fel 2-3 óránként?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja együtt vagyunk, kb a 3. hónaptól kértem, hogy hívjon, vagy elég, ha megcsörget, csak tudjam, hogy minden rendben van vele.

Kisebb-nagyobb sikerekkel meg is tette, viszont veszekedtünk pár napja (nem ezen), és kibukott, hogy én ellenőrizgetem őt mindig, meg milyen már, hogy pár óránként meg kell csörgetnie...


Nagyon rosszul esett, mert képtelen vagyok elmondani neki az okot..


A veszekedésünk óta nem is csörget, esténként beszélünk facebookon, meg felhív napi pár percre, és majd találkozunk hétvégén...


De én így szétaggódom magam, hogy nem tudom, mi van vele..


Tényleg nagy az elvárásom?


17/L


2012. aug. 1. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell 2-3 óránként megcsörgetnie?
2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
93%

Igen, nagy kérés. 2-3 óránként? Meg is őrülnék, ha számot kellene adnom állandóan, hogy hol vagyok, mit csinálok. Te is felhívod ilyen időközönként, hogy jól vagy?


Fejezd be ezt a viselkedést, mert rövid időn belül szakítani fogtok. Nő vagyok, de ezt nem viselném el. És egy pasi sem, hosszútávon legalábbis biztos, hogy nem.

23N

2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%
Beteges. Én nem viselnélek el.
2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
97%
Igen ez már túl sok. Szerintem elég napi egyszer, ilyen ellenőrzés. Esetleg, ha elutazik vhova, akkor 2x, de amúgy nem értem min aggódsz annyira.
2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
97%

Igen, nagyon nagy az elvárásod. Keress magadnak valami elfoglaltságot, hogy ne unatkozz ennyire!

Elhiszem, hogy szerelmes vagy meg hiányzik, de nem ezzel mutatod ki a bizalmad és a szereteted,ahogy te is látod, ezzel csak elűzöd magad mellől!

2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Elég, ha megcsörget, hogy tudjam, jól van.
2012. aug. 1. 20:29
 7/60 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Elég lenne ha napi 1x este telefonálna..

2-3 óránként...jézusom...kicsit Őrmester vagy. Lazíts vagy nem lesz veled sokáig.

2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Nem unatkozok, nem ilyesmiről van szó.

Még ide sem tudom leírni az okot

2012. aug. 1. 20:30
 9/60 anonim ***** válasza:
94%

Én is kiakadnék, ha 2-3 óránként be kéne jelentkeznem, volt egy barátom, aki ezt megpróbálta, szakítottunk is. Amennyiben nem veszélyes helyen van, vagy veszélyes a munkálja, akkor kiborító amit csinálsz.


25/L

2012. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

Te valószínűleg tud magára vigyázni nem?

Ennyire még az anyja se lehet ilyen izé...Gáz vagy.

2012. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!