Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép ő? De nekem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép ő? De nekem mit kéne irnom/mondanom? (bövebben lent, nehéz eset)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik. Ahányszor láttam mindig mosolygott, meg nézettt, aztán összejött egy csajjal (aki kihasználta és csak 5 napig jártak)Aztán az egyik bnőm azt mondta, hogy lépjek én. Bejelöltem iwiw-en (még aznap visszaigazolt), de azután sem csinált semmit, ezért felvettem msn-re (ahogy bejelentkezett rögtön rámírt, de csak egyszer beszéltünk, mert tönkrement a net, és mire megint felmentem már nem volt fent. Azóta nincs fent lehet, hogy letiltott?) A következő nap a suliban egész végig engem nézett (szemeztünk), mégsem jött oda:( Az egyik bnőm azt mondta, hogy szerinte akart köszönni csak nem mert.Azóta akárhányszor láttam mindig mosolygott, meg nézett, de mégse tett semmit Szeretné, ha lenne köztünk vmi, és írnék is neki, de elég nehéz olyan embernek írni, akivel csak egyszer beszéltünk. Szerintetek mit írhatnék? és ő miért nem tesz semmit? Biztos, hogy tetszem neki?
2009. júl. 17. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ez bűzlik mint szar a metróaluljáróban! nem tetszel neki, vagy félénk! de ha mosolyog akkor inkább az utóbbi.
2009. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Félénk, ezt úgytudnád kiküszöbölni h további pozitív jelek adsz neki...vedd kezedbe az irányítást!

Ha nemteccenél neki, nem mosolyogna!

T*

2009. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!