Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell mondanom neki? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell mondanom neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

CSináltam valamit a múltamban... Most 17 vagyok, és ez 11 éves koromban történt.

2 éve van egy kapcsolatom, mindenben őszinte vagyok hozzá. Ez a dolog soha nem fog már megismétlődni, de nagyon szégyellem, nem tudtam még mindig teljesen megemészteni. Nagyon elítélendő. Semmilyen szempontból nem befolyásolja a kapcsolatunkat, nem is szexuális dolog...Mondtam a barátomnak, hogy igen, van egy dolog, amit nem mondtam el neki, de eléggé a múltam része. Említettem neki, hogy nagyon rossz, és durva dolog. Annyira szégyellem, hogy félek, hogy ha el is tudnám mondani neki, akkor is csak nagyon nehezen. Ő nekem már mindent elmondodd. Ezen az egy dolgon kívül én is, de ezt nem tudom. Mi lenne a helyes? Az is lehet, hogy megmondom neki, hogy majd ha úgy érzem, hogy el tudom mondani akkor elmondom? Teljesen őszinték vagyunk egymáshoz, de ezt az egyet nem merem elmondani, mert én magam nem léptem túl rajta. Nem egy kis piti dolog, tényleg nagyon elítélendő. Van ötletetek?

Előre is köszönöm! L/17


2010. máj. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
mi volt az a dolog?
2010. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kellene, h mégis mit csináltál. Így nehéz lesz segíteni...
2010. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudni kéne, mi az a nagy bűn?!
2010. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd le mi volt, és utána megmondjuk.
2010. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugy latszik nem nagyon akar valaszolni a kerdezo...
2010. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na jo szerintem hagyjuk abba a kerdezosest es varjunk me szerintem nincs fennt:D
2010. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leírhatod, anonim maradsz.:)
2010. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

de ehez tudni kene mi tortent akkor!!!..majd utana szivesen segitunk

21/L

2010. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen mondd el neki, obb, ha Tőled tudja meg, mint mástól. Lehet, hogy itt parázol, de neki egyáltalán nem olyan durva, mint azt gondolod.
2010. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!