Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kell mondanom, de félek....

Meg kell mondanom, de félek. Hogy mondjam el? Bővebben lent

Figyelt kérdés
az történt,hogy az osztályfőnököm és az igazgató közösen írt egy levelet,hogy anyámmal beszélni akarnak a magatartásbeli problémáim miatt...amik nincsenek és nemértem mire jó ez az osztályfőnökömnek,mert ő találta ki...hogy mondjam el anyukámnak?olyan rossz érzés hogy szinte "szégyent hozok rá":\\\\\\\'(:S:S
2009. okt. 16. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adott problémák nem léteznek, akkor az a legjobb, ha anyukád találkozik velük és a jelenlétedben beszélitek meg a dolgokat. A tisztázásnak ez az egy módja van, éppen ezért jó, ha anyukádat minél előbb felkészíted arra, hogy megkeresik őt ezzel a levéllel. Ő az anyukád, az ő dolga, hogy megvédjen Téged.
2009. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem,de mégis szégyenérzetem van szegény anyumat sajnálom hogy eleve ilyen helyzetbe került...de hogy problémáim nincsenek,az biztos...és érdekes,hogy beleírták a levélbe,hogy a gyerek nem lehet ott...:S sajnos így tényleg nemtudom mit csináljak:(
2009. okt. 16. 14:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem,de mégis szégyenérzetem van hogy nehéz helyzetbe hozom anyumat:( és ráadásul semmi olyat nem csináltam,amit ők "magatartásbeli problémának" neveznek...csak megvédtem az 1ik barátomat,akit jogtalanul büntettek meg,és ezért én is ő is,és még 1 gyerek szüleit felhívatták...sajnos tavaly is volt ilyen eset mikor a semmiért büntettek...és most vagyok 8kos és nemlenne jó egy igazgatói:( azért köszönöm:))
2009. okt. 16. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tettél rosszat nincs mitől félned.
2009. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fej anyukád, (márpedig az, hiszen a tavalyi balhén is túl vagytok, és nem ütött agyon :) ) akkor ragaszkodjon hozzá, hogy a találkozón Te is legyél itt, hiszen mégiscsak rólad van szó, és igenis mindenki nyíltan, a másik előtt mondja el, amit akar. Nem egymás háta mögött..
2009. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer régen (most >40 éves vagyok) én is voltam hasonló helyzetben. Megmondtam anyukámnak, aki kiállt mellettem, bement az igazgatóhoz, elbeszélgettek, és végül kiderült, hogy az akkori osztályfőnököm találta ki az egészet, mert neki volt egy saját magánéleti válsága, ami miatt minden elvált szülő gyerekét veszélyeztetettnek akarta látni. Ezek után le is szállt rólam, +2 évre rá ki is rúgták. Őt. Engem nem bántott senki, bár az igazgatói "intőm" azóta is megvan valahol. :D
2009. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy te nem lehetsz ott!

Neked JOGOD van ahhoz,h bent legyél,h elmond a történteket!

Követelheti édesanyád,h bent legyél!!!

Egy tanár 25/L

2009. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtatóak a válaszok,köszönöm szépen!!Ma ha édesanyám hazajön elmondom neki és hát a reakciót majd leírom azért:)
2009. okt. 17. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem 3-suliból csaptak ki de itt vagyok!!
2009. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na hát leírom azért mivolt...akit érdekel elolvassa akit nem az nem...


Az osztályfőnököm hazudott rólunk,és bevallotta,hogy el akarta baszni a felvételinket,mondta az igazgató,hogy ha megbocsájtok neki maradhat,ha nem kicsapják...megbocsájtottunk mi is a szülők is és az igazgató is...megkönnyebbültem:)

2009. okt. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!