Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és szerelmes vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és szerelmes vok belé. És ahogy én látom ő is belém. És el kellene mondanom neki csak nem tom h hogyan kell. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Csak úgy odaállok és megmondom neki? vagy nemtom

(14 éves vok)


2008. aug. 20. 12:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Küld jeleket felé,légy kedves vele.Ha szimpatikus leszel vagy már vagy neki,akkor venni fogja a lapot.Bátorság!
2008. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először célozgass,hogy tetszik neked.(nem kell mindjárt rárontani,hogy szerelmes vagy).Hívd el valahová,kettesben,kávézni,vagy moziba,múzeumba,(attól függ,kb.mit szeret,ha tudod,akkor könnyebb a dolgod).

Aztán majd megy minden magától :-)

2008. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha elhivni túl félénk vagy, meg tudod esetleg az egyik barátnőjétől is kérdezni, hogy neki is tetszel-e? úgyis vissza fog jutni a csajhoz, kb a fénysebesség duplájával :D
2008. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a lány egykorú veled, ezért én magamból kiindulva 14 éves koromban is nagyon szerettem a csokit sőőt.(Feltételezem egy suliba jártok)szünetben, vagy amikor tudod, hogy találkoztok vegyél két csokit vagy olyan édességet amit szeret és állj elé ezzel;-Ezt neked hoztam de cserébe beszélgetnünk kell és aranyosan nézz rá.

1-visszamosolyog és elbeszélgettek, onnantól kezdve pedig már gördülékenyen megy a dolog

2-azt mondja-köszi nem kell, vagy ehhez hasonló lerázó duma(érezni fogod úgyis)

Bátorság!Veszíteni nem veszíthetsz semmit, maximum rájössz, hogy nem akar tőled semmit úgy, hogy nem vallottad be neki azt, hogy tetszene neked.

2008. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!