Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e kiút a "barát zónából"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e kiút a "barát zónából"? Tehet e valamit az ember, és ha igen mit, hogy kikerüljön a sokak által kevésbé kedvelt és rettegett " Barát zónából"?

Figyelt kérdés
Barátság,Szerelem

2012. júl. 28. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem rettegek a barát zónától:D Amúgy úgy, hogy engeded a férfias kisugárzásodat kijönni és nem pincsikutyaszerű bólogató érzelmi tamponként viselkedsz velük. 24F
2012. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen "barát zónákról" dumálsz, addig esélytelen vagy. Amikor ilyen tini marhaságokon felül tudsz emelkedni akkor már lesz annyi eszed hogy elkezdj udvarolni, feltenni mindent egy lapra.
2012. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elmondja, hogy mit érez és a csaj elutsaítja és nem tudnak barátok lenni többé vagy a lány is úgy érez(ami elég valószínűtlen) és összejönnek
2012. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyot változik a külsőd (előnyödre), vagy ha rád szakad egy halom pénz.
2012. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második megmondta. Ez csak valami legenda, ami a kevésbé szerencsés tinik közt terjed. Az én koromban (27 vagyok) nem volt ilyen hülyeség. Vagy összejöttem a lánnyal, vagy nem. Ne kábítsd magad, barátzóna nem létezik. Férfiasodj, sportolj, olvass, tanulj jól, tele leszel csajjal. A barátzónás elméleteket meg hagyd meg az önámító nyomiknak, annyival is kevesebb vetélytársad lesz. :)
2012. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,ha már erröl van szó akkor legvalószinűbb hogy nincs tovább az adott csajnál,dehát ha lemondani olyan könnyü lenne erről a lányról számomra,akkor nem volna szükség rá hogy mások véleményére legyen szükségem!Udvarolni már régen elkezdtem,mitöbb javában ütöm a forró vasat, elé is áltam már,tudja hogy érzek iránta,de ö még nem viszonozza,bizonytalanságot és félelmet érzek rajta,mintha félne felvállalni az érzelmeit,pedig biztos vagyok benne hogy nem vagyok közömbös számára!
2012. júl. 28. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Van kiút! Párom és én szintén barátok voltunk, aztán egy időben úgy alakult, hogy sokat mentünk együtt minden felé és egyre közelebb kerültünk egymáshoz, majd egyszer csak elhívott randizni, én igent mondtam és azóta is együtt vagyunk. :) Több embert is ismerek, akik akár évekig tartó barátság után jöttek össze a másikkal és azóta is boldogok. Szóval közeledj a lány felé és tölts vele minél több időt, aztán majd alakulnak a dolgok (vagy nem, de azt is megtudod legalább). :) 25N
2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha azért vagytok barátok a lánnyal mert nem jössz be neki mint lehetséges pasi, akkor próbálj meg változtatni dolgokon, kívül, belül, akárhogy, hogy az a kiszemelt lánynak tetsszen, akkor persze hogy fel fog figyelni rád, ha nincs a képben másik pasi:)) ja és szerintem van kiút:)
2012. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
(25nő) ami a közös eljárásokat illeti abban nincs hiba,gyakran járunk együtt mindenfelé,számos közös programunk van,és sok közös tulajdonságunk is,kirándulástól kezdve,horgászaton,bulikon,koncerteken át,hosszu sétákig,tartalmas és beszélgetéseket is beleértve,jól érezzük együtt magunkat a másikkal,ebben semmi kétség,szivesen van együtt velem,bármikor,bárhová szivesen jön velem,nem akar elvesziteni, mondja- de ha megemlitem a szerelmet,mintha tartozkodóbbá válna,tart valamitöl,pedig sokszor tudtára adtam,és nem csak szavakkal hanem tettekkel is hogy bizhat bennem,számithat rám,nem kell tartania csalódástól,de még csak hasonlóktól sem,lehet hogy csak nem biztos még az érzéseiben?
2012. júl. 28. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Eleinte párom is ilyen volt, tartózkodó és közölte, hogy ő csak barátként tud rám gondolni, aztán ahogy elkezdtek körülöttem más pasik is legyeskedni és az egyik srác előtte nyomult rám, kicsit megváltozott a hozzáállása. :)
2012. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!