Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből több is lehet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből több is lehet? Vagy csak barát? Vagy az sem?

Figyelt kérdés

Amikor új suliba mentem 5-ben lett egy nagyon jó barátnőm ,szép meg minden és hát az fél fiú sereg belé volt szerelemes és engem kezdtek faggatni csak hát én nem mondtam semmit !!De volt egy fiú akivel jóba lettünk sokat beszélgettünk msn-en meg a suliban is !!


Aztán 6-ik körül eltávolodtunk ő is a haverjaival én is így nem beszéltünk (sajnos)


Aztán 7 év elején elénk ültek és hát egész órán leveleztünk meg szünetben ölelget amiben tudott segített, megbíztunk egymásban !!A következő félévben is folytatódott ez a ölelgetős ,bökdösős ,piszkálódós dolog aztán jött a 2 napos osztálykirándulás ott a barátnőmmel jóba lettek és összejöttek !! És ebben én is segítettem aztán végülis szét mentek de én annál közelebb kerültem hozzá !!

Mostanában állandóan beszélünk ( nincs egy olyan nap amikor nem)

Nem tudom mert a hátam mögött azt mondja hogy nem akar semmit de szerintem igen( vagy lehet hogy csak azért mert annyira szeretem hogy képzelődök)

Szerintetek??

Én is és ő is 14 , lány voltam :)



2012. júl. 27. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudsz mást csinálni mint várni, ő a fiú, neki kell lépni ha többet akar. Az első lépést már megtetted azzal, hogy sokat beszéltek és kölcsönösen bíztok egymásban. Biztos bír téged, és megvan az esély rá hogy egy nap belédszeret:)
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!