Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből komolyabb is, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből komolyabb is, vagy hiába várok rá?

Figyelt kérdés
egy hónapja járok a sráccal, azelőtt barátok voltunk. végül ő kezdeményezett és összejöttünk. nem volt még semmi komolyabb smáron kívül. amúgy sem tudunk sokat találkozni, suli meg edzések miatt. furcsa ez szerintem még kettőnknek. valahogy nem olyan a dolog mint amilyennek képzeltem. gondolom ő is így gondolja. volt egy pár dolog ami szemetszúrt nekem, megpróbál rajta változtatni. meg elvagyunk de nem tudom. ha ez így indul akkor van értelme folytatni? én szeretem, de közel sem vagyok biztos az ő érzelmeiben vagy bármilyen gondolatában, elképzelésében.
2012. febr. 27. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre várnod kell, úgy fogod megtudni. Nem kell aggódni, szerintem a start nem mindig számít, csak ha az egyik fél nem magabiztos a dolgában.
2012. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ez amit érzel csak aggodalom. a kapcsolatok elején szinte mindenkinél megesik, hogy megfordul a fejében, hogy rosszul választott. ne menekülj el, kis idő után úgy is érezni fogod, hogy jó-e együtt vagy ő nem neked való. az, hogy kezdeményezett és hogy képes megváltozni miattad egy biztos jel arra, hogy akar téged. ne azon agyalj hogy ő mit gondolhat, egyszerűen csak legyetek együtt és ha jól érzitek magatokat akkor nincs semmi gond:)
2012. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól meg vagytok, akkor miért gondolkodsz ilyeneken...?

Amúgy meg még csak friss a kapcsolat, biztos komolyodik még.

Lehet, hogy szeret, de még ki kell alakulnia rendesen a szerelemnek...

Kellenek még közös élmények stb...

2012. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!