Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és az a gáz, hogy hiába próbálom magamba elfojtani nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

jóba vagyok vele, de még nem barátság szintjén. valahogy kiakarom magamból ezt ölni, mert nem ez az első ilyen eset.

Jó persze egy pár srác is bejön, de ő sokkal jobban!


2012. jan. 27. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
17 L
2012. jan. 27. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem írod, hogy 17/L, akkor is biztos voltam benne.
2012. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne akard elfojtani!
2012. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De lesznek olyan dolgok, amiket ő nem tud majd kielégíteni. Azokban szívesen segítek:D Hármasban szép az élet...
2012. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem lányt szeretsz és srác jön be ?búza vagy?
2012. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vágjátok?:D A kérdező a 17L és egy lányba szerelmes...
2012. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ááááááááá akkor mind el neki ha komoly.hátha ő is bi
2012. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!