Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe szerelmes vagyok. Találkoztunk, és én mondtam neki hogy nekem ő kell és képes vagyok bármit megtenni érte. Ő vajon mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ő időt kért, azt mondja hogy nem tudja még hogy mit akar. Ezzel nem is lenne gond. Csak már elég sok idő eltelt és még mindig nem tudja. Sokszor furcsán viselkedik amit nem értek. Pl. Nem érdekli amit mondok neki vagy mutatok neki. viszont minden nap felhozza a szexet. Azt mondta hogy azt mindenképp szeretné de nem tudja hogy akar-e többet. Megkérdeztem hogy tetszek-e neki és azt felelte hogy igen. épp ezért nem értem őt. Szerintetek? Mit tegyek? Nagyon szeretem őt.
2012. jan. 25. 02:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mit tegyél? MIlyen alternatívák vannak? Töltsetek el együtt egy kis időt aztán majd kiderül mi lesz.
2012. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pedig tökegyértelmű... megdugna, de többet nem akar
2012. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, őt max azzal tudod megfogni, hogy puncit adsz neki.

És nem fog viszont szeretni, mert a puncidba szerelmes.


Ennyi, nem kell túlragozni.

2012. jan. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megígérte hogy együtt töltünk majd pár napot... akkor van még esély nem?
2012. jan. 25. 02:13
 5/9 Macs1209 ***** válasza:

A dugásra már az első pár percben esélyed van. De hogy

szeressen, az kizárt. Ez nem így működik :(

2012. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2012. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy lyuk leszel a farkának, semmi több.
2012. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Macs1209 megfogalmazta a lényeget. Nem fog viszont szeretni. Te meg nem fogsz megelégedni a szexszel, ha tényleg szerelmes vagy, maximum megalkuszol, hogy nincs más megoldás. Mindenképp vesztesen jössz ki ebből.
2012. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Diszkréten szólj neki, hogy örülnél ha pénisze a szádban helyezkedne el, vagy ondója az élet kertjében helyezkedne el. És nem máséban, hanem a tiédben!


Ha nem jönne össze, ujjazd meg magad sokszor és nagy intezitással... :)

2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!