Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántott a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántott a barátom. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy haverja,akit kinem állhatok..azt hosszú lenne elmesélni miért.De már azzal a gyerekkel is beszéltem hogy nembírom őt stb,szóval tudja.Én azt a gyereket egyszerűen nemtudom elviselni sem, irritál,ha hozzánk csapódik is csak a barátommal beszélget nevetnek idiótaságon,amikhez persze én nemtudok és nem isszoktam hozzászólni.Tegnap este egy kajáldába voltunk,a haverja hivogatta a barátomat fél11kor,majd végül már felvette.NEm szerettem volna ha jött volna,mert ha 3man vagyunk ugyis azvan hogy ők 2en nevetgélnek öszevissza minden idiótaságon amihez hozzá se lehet szólni,haverja csak mindig barátommal sugdolózik(a női dolgairól vagy vkiről) vagy nevetgélnek...én meg csak ott ülök és kész.ha nagyonn társaságba vagyunk oké,mert eltömörül meg minden,de ha 3man vagyunk nagyon rosssz..és akkor barátom kijelentette hogy nem érdekli,most nehogymár azért ne hivja mert én utálom,a haverja vagy valami ilyesmi de ezvolt a lényege,meghogy akkor mondja neki mindjárt hogy ne gyere mert a barátnőm nem akarja,meghogy mondjan akkor neki én hogy ne jöjjön.mind1 jött,szokásosan volt az este,én már nagyon nem éreztem jól magam untam stb,láttunk egy részeget nevettek rajta,mondom legalább ő jól érzi magát.barátom meg felszólal a haverjának hogy ez neked szól!nem értem miért csinálta ezt.aztán végülis később mondtam hogy megyek haza,akkor elindultak ők is,elváltunk,2en beszélgettünk barátommal mondta ő jól érezte magát,mondtam én nem.aztán valami olyasmit mondott hogy nehogymár most ő azért érezzze magát rosszul mert énis rosszul éreztem.mondtam én egy szóval se mondtam ilyet.most perpillanat nemtudok többet idézni tőle,de mindig ilyeneket hozott fel...és nagyon rosszul estek.mert én pl nem ilyen dumákkal álltam volna elő,hanem ha tudom hogy nembirja elviselni pl egyik barátomat,akkor ugy nemhivom majd találkozok vele máskor mikor ő nincs ott.vagy valami.nektek mi a véleményetek?én 19/L ő 21/F ha valami még eszembe jut leirom de most neemjutnak már eszembe miket mondott még.

2012. júl. 28. 05:38
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként szokása az ilyen kijelentések hogy most nemhogy már ő igy vagy ugy miattam vagy valami. nem értem miért ilyen makacs vagy nemtudom
2012. júl. 28. 05:42
 2/6 anonim válasza:

Miért vagy vele együtt ha ennyire nem foglalkozik veled a haverjai társaságában?

Ha a helyedben lennék akkor leülnék a párommal és szépen értelmesen elbeszélgetnék vele hogy ki a fontosabb neki te vagy az idióta haverjai!

Meg amikor tudod hogy a haverjával fog találkozni esetleg időközben összefutnának akkor mond neki hogy neked más dolgod van és szépen sétálsz egyet vagy hazamész.

Szóval nem muszáj ott lenni velük ha nem akarsz!

2012. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, miért vagy ott velük egyáltalán. Attól, hogy jártok, nem kötelező állandóan a nyakán lógnod. Amikor haverokkal találkozik, te is ülj össze a barátnőiddel vagy szervezz magadnak más programot!
2012. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt én pontosan tudom és nem haverjai!!! hanem 1ről beszéltem mindvégig!!

annyi eszem nekem is van hogy ha tudom hogy vele találkozik akkor nemmennék! de velem ment el a barátom,és időközben hivta a haverja! de ezt leírtam..

2012. júl. 28. 07:36
 5/6 A kérdező kommentje:
a haveri társaságát imádom,és foglalkozik velem! ezzel az 1gyel van baj,mert ő csak a barátommal beszélget végig("beszélget")...amibe bese lehet kapcsolódni
2012. júl. 28. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A haverjának valószínű nincs sem barátnője sem pedig barátja a te barátodon kívül ezért ragaszkodhat ennyire a párodhoz!Nos ami meg a barátodat illeti pont abban a korban van amikor a haveri társaság a legfontosabb értük bármit bármikor!De ha annyira nagyon szeretne téged akkor nem így viselkedne veled, hanem te lennél az első utána a haverok!
2012. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!