Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon megbántott,...

A barátom nagyon megbántott, tudom h nem megoldás h nem reagálok ha keres de mit tehetnék?

Figyelt kérdés

nagyon rosszul esett amit csinált most meg írogatja az smseket h tudja h elcseszte de ne csináljam h nem szólok hozzá....egyrészt azt érzem, h fel is hívhatna, másrészt nincs kedvem most vele beszélni....még sosem volt h összeveszve zártuk volna a napot és tudom h ez szánalmas h nem válaszolok, de azt érzem ezek után legalább törhetné magát...most akkor én vagyok a gyerekes h nem válaszolok?

20L


2011. máj. 22. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát tudnunk kellene hogy mivel bántott meg, akkor lehetne válaszolni :)
2011. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a gyerekes..


valamit válaszolhatnál vagy hideget, vagy meleget, vagy legalább egy hagyj aludni-t...

2011. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Meg fogod a telefont írsz neki sms-t hogy most alvás aztán majd holnap megdumáljátok.
2011. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz.....


Te már felnőtt vagy, viselkedj is úgy (mégha ő egy pö.cs is).

2011. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy segíteni tudjunk azt is tudni kéne hogy mivel bántott meg. Igazad van hogy felhívhatna ha akar valamit,mert az ilyet nem smsbe kell elintézni,de talán azért nem hív mert tudja hogy nem vennéd fel. Én a helyedben írnék neki valamit, legalább annyit hogy majd holnap megbeszélitek.
2011. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

te vagy a gyerekes, akármivel is bántott meg, úgy viselkedsz mint egy idióta.

szemmel láthatóan töri magát, nyilván nem érti, min nyavalyogsz, amíg elé nem állsz, hogy józsi, ezzel és ezzel megbántottál, nagyon szomorú vagyok, pont. később hívlak / holnap hívjál / még pár napig emésztem ezt aztán beszélünk, pont. szia, pont.

2011. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!