Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Hogyan verjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
nem régen csókolóztam egy pasival, akivel nagyon nem kellett volna. tudom pontosan, ő is tudja, de megtörtént. elcsúsztam a fürdőszobába és ő berohant hozzám. felül egy melltartó volt már csak rajtam, de alulról fel voltam öltözve. már nem is tudom, hogy mi volt előtte, de megjegyeztem neki, hogy zavarba jött, ahogy meglátott. erre közölte, hogy hiába vagyunk nagyon jó barátok, nem tud amellett csak úgy elmenni, hogy egy gyönyörű nő, majdnem meztelen felsőtesttel áll előtte. aztán letusoltam és köntösben kimentem, mert nem sejtettem, hogy ott van még. rendelt fel pizzát és én mindig agyon ketchup-ozom. természetesen kikentem vele az arcom, erre ő lecsókolta rólam és áttért a számra is. hosszasan csókolóztunk és amikor felemelt volna, hogy bevisz a hálóba, akkor állítottam meg. tudom, hogy ezt nem tehettük volna meg, mondom, hogy tudja ő is. de annyira más volt a csók, mint amikor a barátommal csókolózok, meg azóta valami teljesen más dolgot látok a szemében is. nem beszéltem vele, de nagyon kívánom. találkoztunk azóta, csak négyszemközt nem voltunk. ő a legjobb barátnőm pasija és az én barátom legjobb haverja. nem tudom, hogy hogyan verjem ki a fejemből azt, hogy mennyire kívánom. ő is másképp néz rám. szerintetek mit tegyek? elmondani nem merem senkinek. és lehet, hogy csak a csókolózás meg az, hogy másképp néz rám, csak azért van, mert megkívánta a testemet? vagy tényleg érezhet irántam valamit?

2012. júl. 27. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt innen nem tudjuk megmondani, Ezt vele kell megbeszélned, és tudnod eldönteni, hogy igazat mondd-e...mert gondolj bele, végül is megcsalta a csaját..kitudja h veled milyen lenne...másrészről mérlegelj..neked is van vkid
2012. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
uhh.. tök hasonló cipőben járok.. nálam is adott egy srác akivel nagyon jó haverok voltunk már egy ideje minden nap együtt lógtunk.. neki van párja és nekem is.. aztán egyszer csak megcsókolt és én azt hittem ilyen csak a filmekben van... azóta ha meglátjuk egymást kezünk lábunk remeg és már többször csókolóztunk de nem akarom, hogy lefeküdjünk egymással.. de ellenállni sem tudunk, és azért ez már nem a barátság kategória.. igazából annyira csodálatos ami köztünk van, hogy maga lenne a tökély csak épp mindkettőnknek van valakije.. engem mindenesetre elgondolkodtat: szeretem a páromat, a szex is jó vele, de ilyet mellette sosem éltem át... vajon a megfelelő ember mellett vagyok? :D szerintem az idő majd eldönti... erőltetni nem fogom sem azt hogy elfelejtsem őt, sem azt hogy megkapjam.. én magam sem tudom hogy csak a testét kívánom e ennyire vagy úgy egészben a pasit.. még nem éltem át ilyet előtte.. 27/L
2012. júl. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!