Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért húzódik barát fele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzódik barát fele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Ő is érez valamit irántam, de még mindig inkább a barát felé húzódik...Mit csináljak, hogy többet érezzen?:/

2012. júl. 27. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ez már így maradt.
2012. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is... próbálkozhatsz még egy kicsit ,de ha nem vágja egyből rá hogy ő is akarja akkor valószínűleg veszett az ügy...lány vagyok és nekem is volt már ilyen hogy egy fiú akiről tudtam hogy szeret ,de nekem nem volt több barátnál..megpróbáltam többnek nézni de nem ment..
2012. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 málna007 válasza:
sajnos ez nem változik szerintem már benne.. (saját tapasztalat)
2012. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:/
2012. júl. 27. 21:27
 5/8 anonim válasza:

na álljatok meg, egy társunk a barátzónában van és nem segítünk... figyelj csak, nem biztos h működik de esély van

először, minden normális, hívd el randira valahogy, ha belemegy akkor nyertél ha nem akkor beszélj vele sokat, légy a legjobb barátja legyél ott mindig stb stb, aztán megint kérdezd meg, ha nemet mond akkor ne szólj hozzá, ne durcázz mert elbaszod, csak ne menj oda hozzá, alapvető illemet azért tartsd be, és ha minden jól megy akkor rájön mennyire is fontos vagy neki... ez a végső ötletem...

sok sikert

2012. júl. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megpróbálom:))
2012. júl. 29. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak abszolút igaza van, az akár működhet is tényleg! Sok sikert! Nehéz, de tényleg összejöhet, hajrá! :)
2012. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez most snasszul hangozhat, de legyél türelmes. Én nyolc hónapot vártam, mire többet kezdett érezni.
2012. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!