Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy barátom van? Többlent.15/L Fontos!

Figyelt kérdés
Az ahelyzet, hogy anyukám régen mindig azt szajkóztanekem, hogy az internet milyen megbízhatatlan. Én viszont a barátomata netről ismertem meg, és félek, ha elmondom neki rossz szemmel fog rá nézni, vagy még el is tiltja tőlem. Azt pedig nem szeretném,ha titokba kéne tartani.

2012. júl. 26. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Legalább a távolság kicsi?
2012. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

-Van barátom.

- És hol ismerted meg?

- A városban, a suliban, a buszon, a vonaton, a parkban, a... stb...

sorolhatnám még. Nem muszáj azt is elmondani, hol ismerted meg. És szerintem amúgy sem a hol okozna fejfájást anyudnak... :D

2012. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én Csömörön ő Szentendrén lakik
2012. júl. 26. 21:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán találkoztatok már?
2012. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen
2012. júl. 26. 21:01
 6/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vállalható a megismerkedésetek története. De tudni kellene azt is, hogy te milyen vagy, el szoktál-e járni éjszaka és milyen a kapcsolatod az anyukáddal.
2012. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Éjszaka sohasem járok el, anyukámmal a kapcsolatom egy kicsit bizonytalan.
2012. júl. 26. 21:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha jófej a srác tuti nem érdekli majd, hogy honnan szedted, az a lényeg hogy veled jól bánjon :P
2012. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kulcs az, hogy a találkozásnál követtél-e el hibákat. De az sem mindegy, hogy hány éves a srác. Tehát ha egy forgalmas helyen találkoztatok, ahol a nyilvánosság megvédett volna egy beteg vagy erőszakos embertől is, akkor jó pozícióban vagy.

Én szeretek provokálni, ezért ha lenne olyan esete a közelmúltban, amikor nem tudhatták volna, hogy merre vagy, akkor ezt mondanám:

- ... éjszaka a Dokkban voltam

- ???

- Tudod, ahová a drogos kur@k járnak.

Feszíteném a húrt, aztán közölném, hogy kicsit kiszíneztem a történetet, hogy nem legyen olyan rémisztő. Valójában leveleztem...


Nagyon durva?

2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismertem meg a barátomat,akit nagyon szeretek. Az enyém picit bonyolultabb, mivel ő afrikai...hát igen, egy "kicsi" távolság (sajnos ez miatt még nem tudtunk találkozni,de ami késik,nem múlik)...és nem a legjobb dolgokat halljuk manapság Afrikáról. A lényeg az, hogy kb 6 hónapig szenvedtem,mivel nem mertem senkinek elmondani, és hidd el előbb utóbb valakinek ki kell önteni a lelked. Az egyik nap már teljesen kiborultam, akkor anyum odajött hozzám, kb 1 órát kérdezgetett,győzködött mire elmondtam neki mi a gondom. Elhiheted, hogy rendesen meglepődött, de azóta sokkal könnyebb,mert akármikor beszélhetek neki róla. Lehet először megfog próbálni lebeszélni, de ha látja, hogy komoly a kapcsolatod, szereted őt, akkor szerintem előbb vagy utóbb támogatni fog :)
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!