Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy néha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha már szeretném, hogy legyen már egy pasim? :O (többlent)

Figyelt kérdés
néha olyan, hogy kell, mer kell egy olyan ember aki szeret, akivel megoszthatok mindent, sétálhatok velem kölcsönös szeretet...stb. miért? és csak 8.as vagyok, de kb fél éve lehet ez az érzés és még nemvolt pasim, de van egypár fiú barátom.:):/ segíítsetek!! de ha valaki megkérdezi hogy járunk-e nem merek igen mondani, mert félek, hogy mi meg minden. miért??
2011. febr. 25. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát még szellemileg lehet nem értél meg egy párkapcsolathoz, de jó úton haladsz e felé. Nincs ezzel semmi baj, de csak akkor legyen barátod, ha nem csak a gondolatban játszanál el vele, hanem tényleg megértél rá.
2011. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen jo uton haladsz.. Azért nem könnyű egy párkapcsolatot fenntartani..nem játszadozás..
2011. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen-igen...ettől is félek, hogy élőbe még nem vagyok elég érett és ezért is mondtam eddig szinte mindenkinek nemet:/

de néha már jó lenne az is hogy így beszélgetünk vagynemtudom.:/

2011. febr. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!