Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy barátom van? Többlent.15/L Fontos!

Figyelt kérdés
Az ahelyzet, hogy anyukám régen mindig azt szajkóztanekem, hogy az internet milyen megbízhatatlan. Én viszont a barátomata netről ismertem meg, és félek, ha elmondom neki rossz szemmel fog rá nézni, vagy még el is tiltja tőlem. Azt pedig nem szeretném,ha titokba kéne tartani.

2012. júl. 26. 20:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdjek hozzá?
2012. júl. 26. 21:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Az afrikai pasis vagyok (18,L), hát sajnos nem vagyok magyarországi, úgyhogy nem tudom mennyire nagy a távolság közöttetek. Mindenképp olyankor hozd fel az anyudnak,amikor csak ketten vagytok otthon, és látod, hogy nincs rossz hangulata. Kérdezd meg, hogy neki hány évesen volt először barátja (hidd el vissza fog kérdezni, hogy miért érdekel,és felkelted az érdeklődését),várd meg a válaszát, mondd, hogy megismerkedtél egy nagyon kedves fiúval (kor,pár pozitív jellemző), csak az a gond, hogy messze lakik tőled. Idáig interneten beszélgettetek, egyszer sikerült találkoznotok,persze csak miután már rendesen kiismerted a srácot (nehogy azt higgye anyukád, hogy felelőtlen vagy). Mondd, hogy tudod, hogy az internet veszélyes, utánanéztél a srácnak pár oldalon, lecsekkoltad, és mindent rendben találtál vele kapcsolatban. Mondd neki, hogy azért mondtad ezt most el neki, mert megbízol benne, és rossz volt, hogy idáig nem beszélhettetek róla...

hát remélem valamit segítettem :S hajrá, én drukkolok

2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha pedig valami kivetni valója lenne a távolsággal kapcsolatban, nyugodtan hozd fel az én példámat :/ :) de szerintem ha őszinte vagy, és ő szeret téged, akkor elfogadja a helyzetet.
2012. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van. Akkor majd megpróbálkozok vele. Úgy gondoltam, jövő héten elmondom neki. Köszönöm a válaszokat. De ha még valakinek lenne valami jó hozzászólása a dologhoz, hajrá. Írja le! Minden segítségre szükségem van.
2012. júl. 27. 08:11
 15/18 anonim ***** válasza:

Az afrikai pasis témát 1 perc alatt ellened fordítanám.

Ha nem követtél el hülyeséget, akkor nincs mitől félned. Érdemes még talán azzal kezdeni, hogy segítséget kérsz anyukádtól. Biztos vannak kérdéseid és bizonytalan vagy néhány dologban. Ha úgy indítasz, hogy a segítségét szeretnéd kérni, akkor már ráterelted arra, hogy segíteni akarjon.

2012. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
miért fordítanád ellene? nem értem... én csak segíteni próbáltam, nekem így sikerült anyummal megbeszélnem.
2012. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vissza, de ha jól emlékszem, akkor ti még nem találkoztatok. Ha így van, akkor elmesélném, hogy mennyire nem jelent semmit az ilyen kapcsolat, elmondanám, hogy a valóság kicsit más...

Arról nem is beszélve, hogy az anyukája a netes dolgokat nehezen fogadja el. Te pedig szintén egy netes ismerős vagy.

A történeted nagyon kevés egy szülői koncepció ellen. Ha szülőként ilyet hallanék, pillanatok alatt súlytalanná tenném ezt a vonalat. Már vesz(t)ve is lenne a gyerek.

2012. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a valóság más, de több mint 9 hónap alatt volt időm gondolkodni azon, hogy mit is szeretnék (igen, beismerem, eleinte próbáltam elfelejteni, de nem ment). Attól, hogy netes (amibe beletartozik az, hogy minden nap beszélünk, telefon,sms,skype,cam,szóval minden módon), attól még lehet igazi kapcsolat. De én nem azért írom, hogy most megpróbáljalak meggyőzni...tudom,hogy úgysem foglak. Nem azt mondtam, hogy rögtön az én példámat hozza fel az anyukájának, ha megfigyelted volna. Láttam, hogy az anyukája nem néz jó szemmel a netes dolgokra, ahogy az egyik szülő sem, aki félti a gyerekét. Csak azt mondtam, hogy ha az anya esetleg olyanon akadna fel, hogy messze van tőle a fiú, akkor mondhatja, hogy lehetne rosszabb is. Egyébként bocsi a kommentelőtől, hogy itt kell most magyarázkodnom.
2012. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!