Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Tegnap csúnyán összevesztem a párommal! Nagyon ordítottam vele, dühbe jöttem!!!

Na mindegy, már tegnap mondta az egyik nénike anyának hogy mi volt az az ordítás!?Ma pedig nekem egy másik néni!Mindkettőnek azt mondtam hogy kiszabadult egy pici nyuszi és féltem hogy a szomszéd kuyája megeszi! Anya is elhitte!Nagyon szégyellem magam, és nagyon félek hogy itt még nincs vége!Anya nagyon ad mások szavára, ami nem túl jó! Soha nem csináltam ilyet, rossz napom volt mostanság, és a feszültség így távozott! Mit mondjak ha más is szól anyának??


20/L


2012. júl. 27. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd el az igazat és hogy mostanában sok stressz ér és feszült vagy, de nem fordul elő többet, hogy ordibálsz. szerintem megfogja érteni :)
2012. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát vagy mondd el az igazat vagy hazudd azt amit eddig:D
2012. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
legszívesebben bevallanám, de félek hogy kiakad, nagyon veszekedős, kiábrándító hárpia! Na meg már tegnap mondta " nem szeretném amíg dolgozunk lejárass a szomszédok előtt" :(( félek nagyon tőle
2012. júl. 27. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
de figyelj, legrosszabb esetben is leordítja a fejedet és kész :) a szomszédoknak nem kell megtudnia, szerintem nekik maradhat a nyuszis sztori :D
2012. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elmondanod, hogy aztán abból is balhé legyen, kinek lenne az jó? Anyuká azon idegeskedne, hogy mit gondolnak a szomszédok, te meg azon, hogy anyukád kiborul. Különben is, nagyon helytelennek tartom, hogy anyukád azt neveli beléd, hogy fontosabb, hogy mit gondol egy szomszéd, mint az, hogy őszintén viselkedj és kimutasd az érzéseid. Nem azt mondom, hogy a nyilvános hiszti rendben van, de semmi baj nincs azzal, hogyha néha kijön így a feszültség, a zárt ajtók mögött. Ha hallgatóznak a nénik, akkor az legyen az ő bajuk. Azt is mondhattad volna, hogy csak filmet néztél egyébként, mert abban meg aztán bármi lehet...
2012. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!