Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó alibi kéne. Mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó alibi kéne. Mit mondjak szüleimnek?

Figyelt kérdés
Szüleim nagyon maradiak és féltenek mindentől. Barátaim nem hajlandók pár órát elleni, hogy azt hazudhassam szüleimnek, h velük vagyok. Kéne valami jó alibi, hogy tudjak találkozni a szerelmemmel:) légyszi segítsetek, mert megőrülök, hogy nem láthatom őt...

2012. júl. 1. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Ne hazudozz, hanem nőj fel, viselkedj felnőttként, mert amíg ilyen gyerekes megoldásokhoz folyamodsz, nem is fognak másként kezelni, mint egy rossz kölyköt.
2012. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyan alibi kell ami nem kelt gyanut pl ha van hobbid vagy egy hely ahová el szoktak engedni mozi könyvtár akármi akkor mond azt hogy odamész és majd jössz avagy kérd meg az egyik barátnőt hogy fedezzen mond hogy vele mész el ide és ide és ha rajta keresnek ő fedezzen
2012. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Mondd, hogy hozzám jössz!


Puszi! Keresztapád!

2012. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy még csak 14 éves vagyok és nem járok el szinte sehova, mert még a széltől is féltenek:/

Barátaim meg "áhhh most nem érek rá","kérdezz mást" stb.

De én meg megőrülök, ha nem láthatom őt...

2012. júl. 1. 13:25
 6/12 Mia_may ***** válasza:
Az attól függ , ha tudják ,hogy van a szerelmed és elég idős vagy más , akkor mond meg kerek-perec , hogy találkád van a barátoddal sétálgattok ide-oda mentek :) Vagy akár mutasd be otthon hidd el a szüleid ezt jobban értékelnék minthogy ha esetleg kiderülne , hogy titkolózol hazudozol.... Vagy ha esetleg nem annyira megértőek mond meg nekik üljetek össze beszélgetni .. hogy komolyan kedveled ezt a fiút és szeretnél találkozni vele , engedjék meg , be is mutatod stb , mert nem szeretnél hazudozni. Hidd el nekem , hogy akármennyire is "maradiak" ezt értékelik majd
2012. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi lehet hogy az őszinte utat választom.

bár még nem szeretnék róla nekik nagyon beszélni, mert még csak 1szer találkoztam a fiúmmal ,de rengeteget beszélünk msn-en és még szerintem korai lenne tudniuk, hogy van valakim:D

De lehet, hogy az őszinteséget választom:/

2012. júl. 1. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ideje felnőni

odacsapni képletesen az asztalra és elmondani, hogy mit akarsz

nem kell bunkón, erőszakosan, de határozottan meg kell mondani, hogy jársz valakivel, aki fontos neked és ez ellen nem tehetnek semmit


a te életed, ne engedd, hogy a szüleid éljék, bár jót akarnak, de nem jól csinálják


ne hazudozz a szüleidnek, ne keress alibit, csak mondd meg, hogy hova mész

2012. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy ennyien törődtök velem, de nem kioktatást hanem alibit keresek...szimplán nem akarok MÉG róla beszélni szüleimnek, mert megaláznának és folyamatosan nyaggatnának...

Nem akarok nekik mondani MÉG róla semmit

Szóval légyszi alibi ötleteket írjatok

Kössziii:)

2012. júl. 1. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:

mittomén elmész könyvtárba

most jobbat nem tok bocsi :S

15F

2012. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!