Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy lány, aki év elejétől kezdve nagyon tetszik nekem. Mostanáig bírtam elfojtani az érzéseimet, de úgy érzem, hogy nem vagyok rá tovább képes. Egész álló nap őt nézem, ha suliban vagyunk, ha pedig nem láthatom őt folyamatosan ő jár a fejemben és ez már nagyon zavar. Tudom, hogy soha nem lehetne esélyem nála, ezért már ki is néztem magamnak egy másik iskolát is, ahová átmehetnék, de a szüleim nem biztos, hogy bele fognak menni, mert ahová járok, az a legjobb iskola nekem, de már nem bírom tovább ezt az állapotot.
2012. febr. 26. 23:19
 1/5 anonim válasza:
Ne dobd el a jövőd egy fiatalkori "para" miatt.
2012. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem több értelme lenne ha a lánnyal beszélnél.

Nem tudhatod csak így, hogy van-e esélyed nála, meg kell próbálni

2012. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az életben lesz még sok olyan alakalom, hogy valami nem alakul úgy ,ahogy szeretnéd. És neked közömbösen el kell menned mellette. Ha most még fiatalon ezt nem tanulod meg ,akkor felnőtt korodra elvesztél.


Szóval tanuld meg kezelni az érzéseid. Ez is út a felnőtté váláshoz.

2012. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez menekülés a probléma elől, de nem a probléma megoldása. Ugyanúgy ő fog járni a fejedben, azzal különbséggel, h napközben nem látod. Inkább a csajjal kéne ezt elintézni, lehet, h ha bevallod neki a dolgot, elpárolog az érzés, nekem már volt ilyen. :)
2012. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomark ***** válasza:

hivd el randira és kész ha nemet mond akkor sem olyan ciki,azért nem kell elmenned a suliból

amugy hány éves vagy mertr ez attól is függ

2012. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!