Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy randizok egy lánnyal? 15/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 18:43
 1/8 anonim válasza:

add le a drótot, jobb ha tudják hogy ki van rajtad kívül a takaró alatt... én mindig megmondom ha már régóta tart a kapcsolat.


15/f

2010. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezik hova mész...?

azt mondod hogy egy lánnyal találkozód van...

vagy előre jelentsd be hogy neked XY napon találkozód van ...megkérdezik kivel? megmondod a csaj kereszt nevét...vagy hogy egy lánnyal...:)

Én 15/L és mikor én találkoztam egy fiúval előre mondtam hogy hát bocsi nekem szombaton találkozóm van YX fiúval.

2010. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LOL
2010. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem bátran mond, hogy randevúd van egy lánnyal, mentek sétálni bla bla bla... ismeretségi körömben a szülök sokkal jobban örülnek, ha egy fiú randizik, mint egy lány... sőt, kifejezetten büszkék lesznek ;)

Tehát no para, állj oda és légy "férfi" :)

2010. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hogy B+

odaálsz anyádék elé és megmondod hogy talizol egy csajjal!

Én ha ennyit mondok aztmondják jolvan akk menjél!

Mindig megkérdezik mert hogy nehogy valami rossz társaságba keveredjek dee igazuk is van!

15/F

2010. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdés kicsit olyan mintha azt várnákel a tölled a szüleid,hogy fiukkal randizz,de te mégis a lányokat választod.és jaj mi tegyek...

TE:anyu,apá egy lánnyal randizok

Apu,anyu:hogy hívják,hány éves,milyen magas,...

2010. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Énigazábol megse szoktam mondani nem az ő dolguk :D

És csak akkor hozom fel ha nincs itthon senki mert z én szüleim is hát kicsit pff -.-" HOgy jajj kisfiam de cuki kis barátnőd van adjál neki már egy puszit ne legyeteke szégyellősek

Na szal ez nekem kicsit kellemtlen de ez szűlöktöl függ:)

2010. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

na szal ezt akartam mondani : SZÁNALMAS B+

És komolyamn kérdezted?


Ejnye

xD

2010. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!